DESTEK GÖRMEDEN DÜNYA ŞAMPİYONASINA UZANDI

Türkiye’nin bu branşta yarışan tek devlet memuru olan Ramazan Çavuşoğlu, İstanbul’da düzenlenen 2018-2019 Türkiye Vücut geliştirme Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde Türkiye ikincisi olarak Dünya Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecek. Kırşehir Kredili Yurtlar Kurumunda Memur olarak görev yapan, mesai saatleri ile sıkışmış kulvarda hem idmanlarını yapan hemde müsabakalara hazırlanan Ramazan Çavuşoğlu Kırşehir’i temsil ederken […]
Genel - 15 Eylül 2018 15:38 A A

Türkiye’nin bu branşta yarışan tek devlet memuru olan Ramazan Çavuşoğlu, İstanbul’da düzenlenen 2018-2019 Türkiye Vücut geliştirme Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde Türkiye ikincisi olarak Dünya Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecek.

Kırşehir Kredili Yurtlar Kurumunda Memur olarak görev yapan, mesai saatleri ile sıkışmış kulvarda hem idmanlarını yapan hemde müsabakalara hazırlanan Ramazan Çavuşoğlu Kırşehir’i temsil ederken Kırşehir kurumlarından beklediği ilgi ve desteği bulamadan başarılarına yenilerini ilave etti.

Beslenme, Konaklama, vücut boyaları gibi maliyetli işler için Gençlik spor yetkililerinden ve destek beklediği yöneticilerden destek almadan çıktığı yolda Kırşehir ve Ülkemiz için başarılarına devam ediyor.

2012 yılında klasik geliştirmede Türkiye altıncılığı ile başladığı Vücut geliştirme sporundaki başarılarına, 2013 yılında Atletik fizikte Türkiye üçüncülüğü, 2016 yılında Türkiye Şampiyonluğu ekleyen 35 yaşındaki Milli sporcumuz Ramazan Çavuşoğlu, geçtiğimiz günlerde düzenlenen 2018-2019 Türkiye Şampiyonası ve Dünya Milli Takım Seçmeleri 170- Büyük Erkekler Atletik Fizik kategorisinde ikinci olarak büyük başarıya imza attı.

Destek için başvurduğu KYK, GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ,RANDEVU TALEP ETTİĞİ VALİLİK gibi kurumlardan aldığı SİZE DÖNECEĞİZ cevabına rağmen dönüş yapılmayarak Kırşehir’i temsil ederken yalnız bırakılan  Milli Sporcu Ramazan Çavuşoğlu, önümüzdeki aylarda yapılacak Dünya Şampiyonasına Destekle veya Desteksiz gitmek için azimle çalışmalarına devam ediyor.

Comments

comments

Bu haber 15761 kez okundu.
Genel - 15:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.