DEVLETİN ŞEFKAT ELİ SEVGİ EVLERİNDE

Kırşehir Valisi İbrahim Akın Ailesiyle birlikte  Sevgi Evlerinde İftara Katıldı Vali  İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın, Fatma Bacı Sevgi Evleri’ni ziyaret çocuklarla iftar yaptı. Sevgi Evlerinde kalan çocukların yoğun ilgisiyle karşılanan Vali İbrahim Akın, devletimizin emaneti olan çocuklarla Ramazan ayının manevi ikliminde iftar yapmanın kendileri için çok değerli olduğunu söyledi. Koruma altındaki çocuklara yalnız […]
Genel - 10 Haziran 2018 01:52 A A

Kırşehir Valisi İbrahim Akın Ailesiyle birlikte  Sevgi Evlerinde İftara Katıldı

Vali  İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın, Fatma Bacı Sevgi Evleri’ni ziyaret çocuklarla iftar yaptı.

Sevgi Evlerinde kalan çocukların yoğun ilgisiyle karşılanan Vali İbrahim Akın, devletimizin emaneti olan çocuklarla Ramazan ayının manevi ikliminde iftar yapmanın kendileri için çok değerli olduğunu söyledi.

Koruma altındaki çocuklara yalnız olmadıklarını hissettirmek, onları sevindirmek ve mutlu etmek maksadıyla iftar yemeğinde çocuklarla bir araya geldiklerini belirten Vali Akın, “Devletimiz korunmaya muhtaç, kimsesiz çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde yetişmesi için gereken her türlü imkânı tanımaktadır. Bizler de onlarla sürekli bir araya gelerek devletimizin şefkatli ellerini hissettirmeye çalışıyoruz.  Hepsi pırıl pırıl ve temiz yürekli çocuklarımızı mutlu görmek bizleri de sevindiriyor.” dedi.

İftar programı, İl Müftüsü Mehmet Yaman’ın yaptığı duanın ardından Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın’ın çocuklarla ilgilenmesi ve çeşitli hediyeler vermesi ile sona erdi.

 

Comments

comments

Bu haber 14951 kez okundu.
Genel - 01:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.