DİKKAT !!! TORBACI MI ?

İmam hatip caddesi 323. Sokak içerisinde, Meslek Yüksek Okulu arka bahçe duvarındaki yazı “BU KADAR DA OLMAZ “ dedirtti. Okullar bölgesi olan, büyüklü küçüklü yüzlerce öğrencinin geçiş güzergahında, KYK nın burnunun dibinde, özel yurtların gölgesinde “TORBACI” olma ihtimali çevrede yaşayan vatandaşları tedirgin etti. Toplumumuzda kimyasal madde kullanım yaşı çok aşağılara düştüğü günümüzde Kırşehir de bu […]
Genel - 25 Ekim 2017 17:24 A A

İmam hatip caddesi 323. Sokak içerisinde, Meslek Yüksek Okulu arka bahçe duvarındaki yazı “BU KADAR DA OLMAZ “ dedirtti.

Okullar bölgesi olan, büyüklü küçüklü yüzlerce öğrencinin geçiş güzergahında, KYK nın burnunun dibinde, özel yurtların gölgesinde “TORBACI” olma ihtimali çevrede yaşayan vatandaşları tedirgin etti.

Toplumumuzda kimyasal madde kullanım yaşı çok aşağılara düştüğü günümüzde Kırşehir de bu işin aleni yapılması hayretler içerisinde bıraktı.

Bu tür olumsuzlukların artmaması ve aile faciaları oluşmaması için ilgili bütün kurum ve birimleri göreve davet ediyor, vatandaşları bu tür olumsuzlukları gördüklerinde ilgili makamlara bildirmesini diliyoruz.

 

Comments

comments

Bu haber 10537 kez okundu.
Genel - 17:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.