DOSTLUK 12 GOLLE PEKİŞTİ

Kırşehir’de yaşayan Yağmurlu Köylüleri ile Sıdıklı Köylülerini bir araya getiren futbol maçı bu akşam Kervansaray Mahallesi Yanıklar Halı saha’da oynandı. saat 21.000’de başlayan mücadele öncesi centilmenlik örnekleri yaşandı. Sahaya kol kola giren takımlar yine kol kola çıkarak yoğun taraftar gurubuna kardeşlik vurgusu yaptılar. Organizatörler, Yağmur Bey, Ümit Kılıç, Abdullah Akça ve Murat Uzun’un köylüleri bir araya […]
Genel - 22 Haziran 2018 23:07 A A

Kırşehir’de yaşayan Yağmurlu Köylüleri ile Sıdıklı Köylülerini bir araya getiren futbol maçı bu akşam Kervansaray Mahallesi Yanıklar Halı saha’da oynandı.

saat 21.000’de başlayan mücadele öncesi centilmenlik örnekleri yaşandı.

Sahaya kol kola giren takımlar yine kol kola çıkarak yoğun taraftar gurubuna kardeşlik vurgusu yaptılar.

Organizatörler, Yağmur Bey, Ümit Kılıç, Abdullah Akça ve Murat Uzun’un köylüleri bir araya getirmek amacıyla yaptıkları etkinlik öncesinde taraflar birbirlerine çiçek takdimi yaparken, Murat uzun Yaptığı açıklama da; ” Biz komşu köyler olarak, yıllarca kız aldık kız verdik, ticaret yaptık, komşuluk yaptık, düğünümüz bir cenazemiz bir ve bu dostlukları dahada perçinlemek için spor faaliyetleri düzenlemek istedik. bu müsabakaların devamıda gelecek. katılımcılara ve taraftarlara çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Maç sonunda sahadan 8-4 lük skor üstünlüğüyle ayrılan Sıdıklı Köyleri sevincini taraftarlarıyla paylaştı.

 

 

Comments

comments

Bu haber 12162 kez okundu.
Genel - 23:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.