DÜĞÜNLERDE SİLAH KULLANMANIN ÖNÜNE GEÇECEK TEDBİR

Kaman ilçesinde, düğünlerde havaya rastgele ateş edenleri tespit etmek için kurulan polis timi, silahlı magandaların korkulu rüyası haline geldi. Kaman Emniyet Müdürlüğü, ilçe merkezindeki düğünlerde silah atışı yapılması nedeniyle oluşacak olumsuzlukları önlemek için “Silah Yakalama Timi” adıyla özel ekip kurdu. Sivil kıyafetlerle kendilerini kamufle eden ve davetli gibi düğünlere giden polis ekibi, düğünde silahla etrafa […]
Genel - 5 Temmuz 2018 18:05 A A

Kaman ilçesinde, düğünlerde havaya rastgele ateş edenleri tespit etmek için kurulan polis timi, silahlı magandaların korkulu rüyası haline geldi.

Kaman Emniyet Müdürlüğü, ilçe merkezindeki düğünlerde silah atışı yapılması nedeniyle oluşacak olumsuzlukları önlemek için “Silah Yakalama Timi” adıyla özel ekip kurdu.

Sivil kıyafetlerle kendilerini kamufle eden ve davetli gibi düğünlere giden polis ekibi, düğünde silahla etrafa rastgele ateş eden kişiler olduğunda harekete geçerek yasal işlem yaptı.

Özellikle tatil günlerinde görev yapan tim, geçen hafta sonundaki düğünlerde 2 gerçek silah, 5 kuru sıkı tabanca ile 2 adet av tüfeğine el koyarak magandalara göz açtırmadı.

Ateş eden kişiler hakkında yasal işlem yapan tim, ayrıca para cezası uyguladı.

Comments

comments

Bu haber 13547 kez okundu.
Genel - 18:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.