DÜNYAYI KIRŞEHİR’Lİ ÇOCUKLAR YÖNETSİN

Hüsnü Özyeğin İlkokulu 3 ncü ve 4 ncü sınıfların kardeş okul olarak ilan ederek, Ahi Evran üniversitesi PDR bölümündeki abi ve ablalarının kurduğu “ biz bir İZ  “ ekibiyle organizeli olarak yaptıkları çalışma sonrası insanlığı çocuklar yönetsin dedirten cinsten olduğu görüldü.   Van Kıyıcak ilkokuluna biz bir İZ ekibinin göndermiş olduğu Kırşehir halkı, Esnafı, STK […]
Genel - 26 Aralık 2017 18:58 A A

Hüsnü Özyeğin İlkokulu 3 ncü ve 4 ncü sınıfların kardeş okul olarak ilan ederek, Ahi Evran üniversitesi PDR bölümündeki abi ve ablalarının kurduğu “ biz bir İZ  “ ekibiyle organizeli olarak yaptıkları çalışma sonrası insanlığı çocuklar yönetsin dedirten cinsten olduğu görüldü.

 

Van Kıyıcak ilkokuluna biz bir İZ ekibinin göndermiş olduğu Kırşehir halkı, Esnafı, STK lardan topladıkları 14 koli malzemeyle beraber Hüznü Özyeğin li miniklerin gönderdiği mektupların detayları küçücük bedenlerindeki kocaman yüreğin görülmesine yetti.

Kırşehir PDR öğrencilerinden oluşan 10 kişilik biz bir İZ ekibinin ulaştırdığı, kışlık giysi, bot ve kırtasiye malzemelerinin teslim görüntülerini ulaştıran ve teşekkür eden Van Kıyıck ilkokulu öğretmeni Didem hoca sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla ne kadar güzel bir iş yapıldığının kanıtını sundu.

Toplanan yardımlarda büyük payın Kırşehir’li Esnaf’a ait olduğunu dile getiren biz bir İz ekibi sözcüleri az veya çok destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz dediler.

Comments

comments

Bu haber 11730 kez okundu.
Genel - 18:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.