“EDEP” PROJESİ BEĞENİ TOPLUYOR

Çiçekdağı Şehit Serkan Göker İmam Hatip Orta Okulu, uygulamaya koyduğu “EDEP” projesiyle beğeni topladı Okuldaki tüm öğrencilere Edep Kart dağıtılarak, burada öğrencilerin edepli ve ahlaklı davranışları okul içerisinde öğretmenler tarafından oluşturulan bir komisyon ile öğrencilere puan veriliyor. Belirli puana ulaşan öğrencilere kırtasiye malzemesi, mont, ayakkabı vb. Çeşitli ödüller verilerek hayırda yarışmaları sağlanıyor. Güzel ve örnek […]
Genel - 8 Aralık 2018 16:02 A A

Çiçekdağı Şehit Serkan Göker İmam Hatip Orta Okulu, uygulamaya koyduğu “EDEP” projesiyle beğeni topladı

Okuldaki tüm öğrencilere Edep Kart dağıtılarak, burada öğrencilerin edepli ve ahlaklı davranışları okul içerisinde öğretmenler tarafından oluşturulan bir komisyon ile öğrencilere puan veriliyor.

Belirli puana ulaşan öğrencilere kırtasiye malzemesi, mont, ayakkabı vb. Çeşitli ödüller verilerek hayırda yarışmaları sağlanıyor. Güzel ve örnek ahlakın yaygınlaştırılmasına teşvik ediliyor.

Tüm puanları toplayan öğrenci ve velileri ise özel bir tören düzenlenip ailesi ile beraber takdir ve taltif verilerek Onur töreni düzenleneceği  bilgisi edinildi.

Müdürlüğünü Vedat Kumral’ın yaptığı, Proje sahibi Öğretmen Habibe Erol olan Çiçekdağı Şehit Serkan Göker İmam Hatip Orta Okulundaki uygulamada Öğrenciler arasında büyük bir yarış olduğu öğrenilirken, Çocuklar ek puan almak için edepli olmanın yanında temizlik hususunda yarış içerisinde Okulun her yerini hem temiz tutmaya hemde temizlemeye başladıkları gözlemlendi.

 

Comments

comments

Bu haber 12494 kez okundu.
Genel - 16:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.