EKİCİOĞLU 3. İRTİBAT BÜROSUNU AÇTI

31 Mart Yerel seçimlerinde CHP ve İYİ Parti’nin Kırşehir Belediye Başkanlığı için ortak aday gösterdiği Selahattin Ekicioğlu’nun Kuşdilli mahallesindeki Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı gerçekleşti. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, CHP İl Başkanı Baran Genç, İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, İyi Parti Milletvekili Adayı Asaf Kayaoğlu ve  CHP’nin Kırşehir Belediye Başkanı Adayı Selahattin […]
Genel - 10 Şubat 2019 21:35 A A

31 Mart Yerel seçimlerinde CHP ve İYİ Parti’nin Kırşehir Belediye Başkanlığı için ortak aday gösterdiği Selahattin Ekicioğlu’nun Kuşdilli mahallesindeki Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı gerçekleşti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, CHP İl Başkanı Baran Genç, İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, İyi Parti Milletvekili Adayı Asaf Kayaoğlu ve  CHP’nin Kırşehir Belediye Başkanı Adayı Selahattin Ekicioğlu  birer konuşma yaptı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Yıldızhan, seçim koordinasyon merkezlerinin adaylarla halkın buluşma merkezi olduğunu belirtti.

KIRŞEHİR’İ KIRŞEHİRLİLER HEP BERABER YÖNETECEK

İYİ Parti’nin 24 Haziran Milletvekili adayı Asaf Kayaoğlu, Kırşehir’de bir ittifak yapıldığının altını çizerek “Bu İttifakın En Önemli Noktası Selahattin Ekicioğlu Ve Onun Dürüst, Temiz Kişiliğidir” ifadelerini kullandı. Bizlerde bu dürüst kişiliğin etrafında birleştik” diyen Kayaoğlu, 31 mart akşamı başarıya ulaşacaklarını belirtti. “İktidar belediyesi hükümetten para alıyorsa, Kırşehir beldiyesi 34 buçuk milyon faiz borcunu neden silmiyorsunuz” ifadelerini kullandı.

RAKAM VERMİYORUM AMA DURUMUMUZ ÇOK İYİ

CHP il başkanı Baran Genç yaptığı konuşmada,belediye  iktidar partisi olmazsa para gelmez söylentisinin olduğunu eleştirerek, 5 senedir belediye meclis üyesi olduğunu ve bir çok komisyonda çalıştığını belirterek gerçekleri bildiğini ifade ederek, ödenen faizin altını çizdi.

İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen, yoğun katılıma teşekkür ederek “Cumhuriyet Halk Partisi; Gerçekten Çok Takdir Ettiğimiz Saydığımız. Sevdiğimiz Bir Arkadaşımızı Selahattin Ekicioğlu’nu Aday Çıkardı. Şimdi Bize Düşen Kırşehir’in Menfaati İçin Ekicioğlu’na Destek Vermek. Bizde Bu Desteği Vermek İçin Birlikteyiz.” ifadelerini kullandı

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, 31 Mart seçimine kalan sayılı günler kaldığını ve 1 Nisan’a CHP li belediyele uyanacaklarını ve dürüst insanı o koltuğa oturtacaklarını ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 6147 kez okundu.
Genel - 21:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.