EKİCİOĞLU: KIRŞEHİRLİ HEMŞEHRİLERİMİZE BORCUMUZU ÖDEMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAK VE GÜVENLERİNİ BOŞA ÇIKARTMAYACAĞIZ!

            Cumhuriyet halk Partisi (CHP) Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken kararsız seçmenin de artık kendilerini umut olarak gördüklerini ifade etmelerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. “Bugüne kadar kirli siyaset yapmadık bundan sonra da yapmayacağız” diyen Ekicioğlu, “Kırşehir’in ve hemşerilerimizin çok önemli ve acilen çözülmesi gereken sorunları var. Ve insanlar açken […]
Manşet Haberleri - 11 Mart 2019 15:34 A A

            Cumhuriyet halk Partisi (CHP) Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken kararsız seçmenin de artık kendilerini umut olarak gördüklerini ifade etmelerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bugüne kadar kirli siyaset yapmadık bundan sonra da yapmayacağız” diyen Ekicioğlu, “Kırşehir’in ve hemşerilerimizin çok önemli ve acilen çözülmesi gereken sorunları var. Ve insanlar açken boş vaatlere de yönlerini dönmeyeceklerdir. O nedenle de projelerimizi hemşerilerimizi kısa, orta ve uzun vadede rahatlatacak bir şekilde hayata geçireceğiz. Tabii ki memleketi yönetmeye soyunanlar halkı ve şehrimizi nasıl zengin ederiz, işsizliği azaltmak için neler yapabiliriz diye de düşünmek zorundadırlar.

Haftalardır ilimizin çok farklı kesimleriyle bir araya geliyorum. Hepsinin kendilerine göre sorunları olduğunu gördük. Bu sorunların çözümü noktasında çözüm yolları bulmak ve halkımıza destek olmak bizim için bir borçtur. Kırşehirli hemşerilerimize borcumuzu ödemek için gece gündüz çalışacak ve güvenlerini boşa çıkartmayacağız.”

HAYVANLICIK DESTEKLENECEK. #kırşehirdedeğişimzamanı #umuduberaberekeceğiz #halkınadamı

Selahattin Ekicioğlu CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı paylaştı: 8 Mart 2019 Cuma

Projelerini toplantılarda ve görüştüğü her vatandaşa tek tek anlatan Ekicioğlu “Kırşehir’de üretimi teşvik edeceğiz, istihdamın artması için çalışmalar yapacağız, kooperatifçiliği mutlaka geliştireceğiz.” dedi.

KENDİ İHTİYAÇLARIMIZI KENDİMİZ ÜRETİP, HEM TASARRUF SAĞLAYACAĞIZ HEM DE İSTİHDAM OLUŞTURACAĞIZ. #umuduberaberekeceğiz #kırşehirdedeğişimzamanı #halkınadamı #üretim

Selahattin Ekicioğlu CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı paylaştı: 7 Mart 2019 Perşembe

Kırşehir’i oluşturan genç, kadın, çocuk, işçi, yaşlı, öğrenci ne kadar bileşen varsa hepsinin renginin Kırşehir’de olduğunu söyleyen Ekicioğlu toplumun tüm kesimlerini Kırşehir’in yönetimine dahil edeceklerini söyleyerek her mahallenin ayrı bir zenginlik olduğu bilinciyle çalışacaklarını ve hizmet sunacaklarını belirtti.

 

Kırşehir’i Bozkırın ortasında yalnız bırakılmış bir şehir olmaktan kurtaracaklarını ifade eden Ekicioğlu vatandaşın hiçbir zaman belediye mağduru olamayacağının da altını çizdi.
Kırşehir’in gerçekten büyük sorunları var. Kadınlarımız, gençlerimiz, çocuklarımız için güvenlik sorunu olmayan bir Kırşehir yaratacaklarını söyleyen Ekicioğlu “Kırşehir’de karanlık bir tek sokak kalmayacak ve 31 Mart’ta bahar havası tüm Kırşehir’i saracak.” dedi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 5069 kez okundu.
Manşet Haberleri - 15:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.