EKİCİOĞLU, TEMA VAKFI TARAFINDAN ÖNCÜ İLAN EDİLDİ

TEMA Vakfı’ndan yapılan açıklamada Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu’nun  “Doğa Dostu Belediye Başkanı Adayı Taahhütnamesi’ni” öncü imzalayan isimlerden birisi olduğu bildirildi. Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı’nın (TEMA) iklim dostu, yaşanabilir ve sağlıklı kentler için yerel yönetimlere önerdiği adımları içeren taahhütnamesini imzalayan Ekicioğlu,  görev süresi boyunca toprağı, ormanı, suyu, iklimi ve havayı […]
Manşet Haberleri - 17 Mart 2019 18:07 A A

TEMA Vakfı’ndan yapılan açıklamada Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu’nun  “Doğa Dostu Belediye Başkanı Adayı Taahhütnamesi’ni” öncü imzalayan isimlerden birisi olduğu bildirildi.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı’nın (TEMA) iklim dostu, yaşanabilir ve sağlıklı kentler için yerel yönetimlere önerdiği adımları içeren taahhütnamesini imzalayan Ekicioğlu,  görev süresi boyunca toprağı, ormanı, suyu, iklimi ve havayı koruyan politika ve uygulamaları öncelikli hale getireceğini taahhüt etti.

TEMA Vakfından yapılan açıklama şu şekilde;

TEMA Vakfı iklim dostu, yaşanabilir ve sağlıklı kentler için yerel yönetimlerin atmasını önerdikleri adımları kamuoyuna açıkladı.

“Doğa Dostu Belediye Başkanı Adayı Taahhütnamesi’ni” imzalayan öncü belediye başkan adaylarımız: Bağımsız Kırklareli Babaeski Belediye Başkan Adayı Ahmet Münir Bederli CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu – Ahmet Münir Bederli, Selahattin Ekicioğlu

Comments

comments

Bu haber 7642 kez okundu.
Manşet Haberleri - 18:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.