EKİCİOĞLU’NUN AÇIK ARA ZAFERİ

Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda, Saat 10.00 ‘da Başlayıp, 17.00 ‘de,biten seçimlerde; 1600 Üyesi bulunan ve 1150’sinin oy kullanacağı önceden bildirilen oda  seçiminde , 12 Meslek Grubundan 27 Meclis üyesi belirlendi. Kıyasıya bir yarış gibi sunulsa da; dün yapılan TSO seçimlerinde, 12 meslek gurubundan, “27 kişilik meclis üyeliğinin 25’ini alan”, Selahattin Ekicioğlu”;Kırşehir iş dünyasının olağanüstü bir desteğiyle adeta “Açık ara zafer kazandığı bir seçim” yaşadı. Ekicioğlu kaybedenin olmadığını […]
Genel - 7 Nisan 2018 22:32 A A

Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda, Saat 10.00 ‘da Başlayıp, 17.00 ‘de,biten seçimlerde; 1600 Üyesi bulunan ve 1150’sinin oy kullanacağı önceden bildirilen oda  seçiminde , 12 Meslek Grubundan 27 Meclis üyesi belirlendi.

Kıyasıya bir yarış gibi sunulsa da; dün yapılan TSO seçimlerinde, 12 meslek gurubundan, “27 kişilik meclis üyeliğinin 25’ini alan”, Selahattin Ekicioğlu”;Kırşehir iş dünyasının olağanüstü bir desteğiyle adeta “Açık ara zafer kazandığı bir seçim” yaşadı.

Ekicioğlu kaybedenin olmadığını belirttiği seçim sonu konuşmasında “internet çetesi ve resmi devlet aracıyla oy toplayanlar vurgusu yaptı. Selahhattin Ekicioğlu konuşmasında şunları söyledi ;

“İNTERNET ÇETESİ VE ONUN ARKASINDA Kİ GÜÇLER KAYBETTİ.”

Ticaret ve Sanayi odasının değerli üyelerimiz, Ticaret ve Sanayi Odasının değerli aday arkadaşlarım. Kaybeden ve kazanan arkadaşlarımız. Aslında kimse kaybetmedi. Herkes kazandı Diğer kaybeden arkadaşlarımızı biz kaybetti olarak görmüyoruz. Kırşehir kazandı. Sadece tek kaybeden var, İnternet çetesi ve onun arkasında ki güçler kaybetti. İnternet çetesinin arkasında ki devlet kurumları kaybetti. Biz gücümüzü, seçmene ve üye iş adamına dayadığımız zaman sonuç bu oluyor. Onun için kimse kaybetmedi kazanan hepimiz olduk. Kaybeden arkadaşları da kutluyorum. Odaya sahip çıkmaları bizim için mutluluk verici bir durum. Bizim için onur verici. Bu pırıl pırıl gençlerin geleceğin iş adamları, geleceğin Misyonu, Vizyonlu insanlar yetiştirmek için hepimizin görevi.

“HİÇ AYRIŞTIRMAYAN BİR TOPLUM YARATMAYA ÇALIŞTIM.”

Biz bu görevi yerine getirdiğimize inanıyorum. En yaşlıları içlerinde benim. Biz bu yola çıkarken hiç ayrıştırmayan bir toplum yaratmaya çalıştım. Bu seçim sürecinde çok fazla belden aşağı vurmaya çalışanlar oldu ama hiç birine bulaşmadık. Biz etnik kökenimizden doğduğumuz yere kadar karıştırdılar. Biz bunlara karşı bunun için buralardayız.

RESMİ DEVLET ARACIYLA OY TOPLAYANLAR, BUNDAN DERS ÇIKARMALI. 

Dükkân yakmaların önüne geçmenin önüne geçmek için adayız. Bunu sadece biz kendimiz başarmadık. Kırşehir seçmeni ve İş adamıyla başardık. Resmi devlet arabasının plakasıyla oy toplayan arkadaşlarımız bundan ders çıkarması lazım. Birilerine yağ yakarken, devlet kurumlarının, daire müdürlerinin üyelerimize telefon açıp baskı yaparken, o devlet kurumlarının müdürleri kaybetti. Kazanan iş dünyası ve sizler oldunuz.

“BİRİLERİ İŞ DÜNYASINI TEHDİT EDER, ŞANTAJ YAPARSA BENİ KARŞISINDA BULUR.”

Birileri iş dünyasını tehdit ederek, şantaj yaparak, mallarına mal katarak bu üyelerimizi tehdit ederse beni karşısında bulur. Bunun yanında o çetenin arkasında ki devlet kurumu da kimse o da cevabını aldı. Kaybeden onlar oldu. Sizler kazandınız. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasının 1600 üyesi kazandı. Bundan dolayı bütün üyelerimize, bize gönül veren bütün arkadaşlarımıza, bütün üyelerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 2009’dan bu yana daha ileriye taşımak için uğraştığımız odamızı yine aynı çaba ile elimizi deki 60 Milyonluk hibe projesi var. Bunu Kırşehir’e kazandırmak için elimizden gelen çabayı harcıyoruz ve harcamaya da devam edeceğiz. Ticaret Odası başkanımız elindeki projelerin temelini at ondan sonra git dedi ve bizi buraya itti. Desteğini hiç esirgemedi.

“BU ÇOCUKLAR GELECEKTE ÜLKENİN ÇIKIŞ NOKTASI.”

Bu genç ekip kirlenmeden, kirli kaybetmeden temiz kaybetmeyi öğrettik biz bu çocuklara. Bu çocuklar gelecekte ülkenin çıkış noktası. Biz hiç bir zaman ayak oyunlarına başvurmadık. Aday arkadaşlarımıza sakın onu yapmayın dedik.

“KENDİ ARKADAŞINI ÇİZ DE BENİ YAZ DİYENLER KAYBETTİ.”

Aday olup da yola çıkan arkadaşlarımız kendi arkadaşını çizde beni yaz diyen arkadaşlar kaybetti. Onlarda o kirliliği bırakıp bizdeki temizliği gördüler.

 

Comments

comments

Bu haber 7869 kez okundu.
Genel - 22:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.