EMNİYET YALAN HABER İÇİN AÇIKLAMA YAPTI

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü son günlerde özellikle  sosyal medyada yer alan asılsız ve art niyetli, halkı korku ve endişeye sevk eden bazı paylaşımlar için açıklama yaparak olayı yalanladı ve bu sosyal medya hesapları hakkında yasal işlem başlattı. yapılan paylaşımlar özellikle organ mafyasının Kırşehir de okul önlerinde görüldüğünü ve sanki polis ekpleri tarafından kendilerine bildirilmiş gibi içerilklerin […]
Genel - 10 Ocak 2018 22:59 A A

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü son günlerde özellikle  sosyal medyada yer alan asılsız ve art niyetli, halkı korku ve endişeye sevk eden bazı paylaşımlar için açıklama yaparak olayı yalanladı ve bu sosyal medya hesapları hakkında yasal işlem başlattı.

yapılan paylaşımlar özellikle organ mafyasının Kırşehir de okul önlerinde görüldüğünü ve sanki polis ekpleri tarafından kendilerine bildirilmiş gibi içerilklerin bulunmasıydı.

Kırşehirdeki Kurum logolarını kendi profil fotoğrafı yapan sosyal medya hesabın dan yapılan paylaşımlar kısa sürede halk arasında konuşulmaya başlanmış ve korku ortamı oluşmuştu.

Kırşehir emniyet Müdürlüğü gerekli incelemeyi başlatarak paylaşımların içeriğinin kesinlikle doğru olmadığını dururdu.

işte sosyal medya paylaşımları ve Emniyet Müdürlüğünün açıklamaları.

Comments

comments

Bu haber 11305 kez okundu.
Genel - 22:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.