ENGELLİ NEREDEN GEÇECEK ?

Özellikle engelli ve yaşlı vatandaşların muhtaç olduğu asansörün kapılarının kırık, iç donanımının aylardır bozuk olmasından dolayı hizmet verememektedir. Bir yatırım yapılırken harcanan milli servet,enerji, güç hesap eildiğinde orda hizmet veren asansörü kıran, parçalayan zihniyet nasıl vahşice bir şey yaptığının farkındamı değil, yoksa insanlıkdan hiç mi nasiplenmedi. Arızayı giderme gayretine girmeyen kurum ve kuruluşlar da neyi bekliyor? […]
Genel - 10 Ekim 2017 15:30 A A

Özellikle engelli ve yaşlı vatandaşların muhtaç olduğu asansörün kapılarının kırık, iç donanımının aylardır bozuk olmasından dolayı hizmet verememektedir.

Bir yatırım yapılırken harcanan milli servet,enerji, güç hesap eildiğinde orda hizmet veren asansörü kıran, parçalayan zihniyet nasıl vahşice bir şey yaptığının farkındamı değil, yoksa insanlıkdan hiç mi nasiplenmedi.

Arızayı giderme gayretine girmeyen kurum ve kuruluşlar da neyi bekliyor?

İki yolu ayıran bölgeye çekilen perforje demirlerin zeminden geçme olanağını tamamen kaybetmesi kaza bölgesinden insanları korumaktadır.

 

Üst geçit çok sık kaza olan, bir çok yaya nın karıştığı kazanın önüne geçecek olan üst geçit, oraya daha çok ihtiyacı olan insanlar için sadece görsel bir anıt olarak yer kaplıyor.

Aşıkpaşa kavşağına kadar gitmek zorunda kalan engelliler ve merdivenleri tırmanacak dermanı olmayanlar umarız yakın zamanda asansörlerine kavuşurlar.

Mahalle halkının uyuşturucu madde bağımlısı gençlerin mekanı olduğunu gözlemledikleri asansörde bu eylemden kurtulmuş olur.

 

Comments

comments

Bu haber 9366 kez okundu.
Genel - 15:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.