ENGELLİLER DERNEĞİNDEN “ENGELSİZ ÜNİVERSİTE” TEŞEKKÜRÜ

Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Ederek Engellilere Verilen Değer İçin Teşekkür Etti.   İl Genel Meclisi Üyesi ve Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ile beraberindeki heyet, dernek faaliyetleri ve üniversitenin genel durumunu görüşmek üzere Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Şirin Kırşehir […]
Genel - 24 Ocak 2019 19:42 A A

Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Ederek Engellilere Verilen Değer İçin Teşekkür Etti.

  İl Genel Meclisi Üyesi ve Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ile beraberindeki heyet, dernek faaliyetleri ve üniversitenin genel durumunu görüşmek üzere Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret etti.

Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneğinin faaliyetleri ve Kırşehir için yaptıkları çalışmalar hakkında Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı bilgilendiren Dernek Başkanı Servet Avkapan, Engelliler adına teşekkür ederek, 2 Ay sonra hizmete girecek Fizik Tedavi Merkezi, Engelsiz Üniversite ve Yurtların kendilerini memnun ettiğini belirtti.

İlimizde birçok sivil toplum kuruluşu ile iş birliği içinde olduklarını söyleyerek Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile de yapılacak her türlü çalışmada yer almaktan mutluluk duyacaklarını belirtti. 

Kırşehir ve üniversitemiz için ilimizin tüm dinamikleri ile faaliyet içinde olmaya özen gösterdiklerini kaydeden Rektör Karakaya, ziyaretlerinden dolayı Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Comments

comments

Bu haber 6939 kez okundu.
Genel - 19:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.