ENSAR VAKFI KIRŞEHİR ŞUBESİ 2 YILDIR BİRİNCİ

Her yıl Aralık ayında düzenlenen  şubeler arası yarışmada Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi büyük ödülün sahibi oldu. 167 şube içerisinde tertip edilen yarışmada 2 yıldır birinciliği kaptırmayan Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi’nin ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu şube başkanı ismail Yağmur’a takdim etti. Ensar Vakfı 7. Büyük Türkiye Buluşmasında Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi, 2018 yılı […]
Genel - 6 Aralık 2018 23:33 A A

Her yıl Aralık ayında düzenlenen  şubeler arası yarışmada Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi büyük ödülün sahibi oldu.

167 şube içerisinde tertip edilen yarışmada 2 yıldır birinciliği kaptırmayan Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi’nin ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu şube başkanı ismail Yağmur’a takdim etti.

Ensar Vakfı 7. Büyük Türkiye Buluşmasında Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi, 2018 yılı içerisinde öğrencilere yönelik yaptığı faaliyetlerinden dolayı ödül alırken, GPDP (Gençlik Projeleri Destekleme Programı) 2018/2 ile ilgili proje çalıştayı gerçekleştirildi.

Türkiye genelinde, en iyi öğrenci faaliyetleri dalında ödüle Kırşehir Ensar Vakfı layık görülürken, Törene, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, sanayi ve teknoloji bakanı Mustafa Varank, Ensar Vakfı mütevelli heyeti üyesi Necmettin Bilal Erdoğan, Antalya büyükşehir belediye başkanı Menderes Türel, Cumhurbaşkanı baş danışmanı, çok sayıda milletvekili, belediye başkanı ve bürokrat in kaldığı programda, 700 davetli bulundu.

Ödülü emeği geçenler adına aldığını belirten şube başkanı İsmail Yağmur şu ifadeleri kullandı;

“2018 yılı Gençlik çalışmaları kapsamında Türkiye geneli şubeler arasında ödül almaya hak kazandık. Bu ödülü, gecenin karanlığından namazın aydınlığına koşarak gelen, her cuma vakfimizi dolduran, her cumartesi pazar Vakfımızda bulunan, yardımlar, destekler, çalışmalar ile bize güç veren öğrencilerim, vakfımızın kahramanı Tuncay Patır kardeşim ve emeği geçen herkes adına Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan aldım.”

 

                                          Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi gönüllülerinden TUNCAY PATIR Bayram öncesi yardımlaşma çalışmalarından

Comments

comments

Bu haber 10495 kez okundu.
Genel - 23:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.