ERKAN TAN MEHTERİ KIRŞEHİR’DEN VERDİ

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Siyaset Akademisi programı düzenledi.   AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlik, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı. “Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” sloganıyla düzenlenen etkinlikte televizyon programcısı Erkan Tan ve AK Parti MKYK üyesi Rümeysa Kadak konferans verdi. AK Parti MKYK üyesi Rümeysa Kadak, “Sosyal medya kullanımı, olumlu ve […]
Genel - 24 Mart 2018 22:14 A A

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Siyaset Akademisi programı düzenledi.

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlik, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

“Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” sloganıyla düzenlenen etkinlikte televizyon programcısı Erkan Tan ve AK Parti MKYK üyesi Rümeysa Kadak konferans verdi.

AK Parti MKYK üyesi Rümeysa Kadak, “Sosyal medya kullanımı, olumlu ve olumsuz yönleri” hakkında bilgi verirken, Erkan Tan ise Türkiye siyasetinde yaşanan son gelişmeleri anlattı.

Yerli ve milli olan siyasi partilerin her zaman millet tarafından karşılık bulduğunu aktaran Tan, medya okur yazarlığı, medyanın etkileri ve kullanım alanları hakkında da bir sunum yaptı.

Son 25 yılda medyanın kavramında değişikler olduğunu belirten Tan, önceden Matbuattı, Basın Yayın oldu, sonra iletişim oldu, Ses ve görüntü yayılmaya başlayınca genel bir isim arandı ve MEDYA ismini aldı dedi.

Avrupa ülkelerinde terör saldırısı olduğunda bir tane bile Ölü fotoğrafı göremezsiniz basında diyen Tan, medyayı da eleştirdi, şehit haberlerinde tabuta sarılan insanların görüntüsünün servis edilmesinin Düşmanı sevindireceğini belirtirken, akademiyi takip edenlerden de yaralı ve zulm gören Müslümanların fotoğraflarını sosyal medyada kullanılarak toplumun bu duruma alıştırılmamasını istedi.

Fındıkta kimyasal kalıntı var” haberi yapıldı ve dünyada fındık fiyatları yarı yarıya düştü, Karadeniz bölgesinin geçim kaynağı olan Fındığın fiyatını anında düşüren bu olay Medya ile yayıldı, haberin çıkış kaynağını bulana kadar ekonomi büyük darbe aldı, onun için haberi verenin kim olduğuna iyi bakmak gerekiyor diyen Erkan Tan konuşmasının arasında sık sık Mehter vermeyi ihmal etmedi.

Konuşmaların ardından Kadak ve Tan, siyaset akademisi katılımcılarının sorularını cevapladı.

 

Comments

comments

Bu haber 11251 kez okundu.
Genel - 22:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.