ESNAF ODASI BAŞKAN ADAYI MEHMET TEKİN

Şoförler odası başkanı Mehmet TEKİN’ in  değişim için çıktığı Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi açıklamalarda bulundu. Hedefimiz esnaf, hedefimiz Ahilik diyen Mehmet Tekin esnafın  değişim talebini yerine getireceklerini bildirdi. Genç, dinamik ve sevilen başkan adayı TEKİN birliğin itibarı için mücadele ettiklerini dile getirdi. Şoförler odası başkanı Mehmet TEKİN yaptığı açıklamada “Yarım kalan projeler var. […]
Genel - 28 Nisan 2018 13:30 A A

Şoförler odası başkanı Mehmet TEKİN’ in  değişim için çıktığı Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi açıklamalarda bulundu.

Hedefimiz esnaf, hedefimiz Ahilik diyen Mehmet Tekin esnafın  değişim talebini yerine getireceklerini bildirdi.

Genç, dinamik ve sevilen başkan adayı TEKİN birliğin itibarı için mücadele ettiklerini dile getirdi.

Şoförler odası başkanı Mehmet TEKİN yaptığı açıklamada “Yarım kalan projeler var. Esnafın değişim ve dönüşüm istediğini çok iyi biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeni yönetim modeline geçeceklerini belirten Tekin, Kırşehir ESOB’ ta işlerin iyi gitmediğini savunarak: ”İşlerin bozulmasının ilk nedeni baştakilerin insan-hizmet ve kalkınma odaklı olmayan, koltuk odaklı, statükocu düşüncelere esir edilmiş yönetim anlayışıdır.

Yaşanan olumsuzlukları ve camianın üstünde dolaşan kara bulutları dağıtmak, çağın gereklerine uygun, ihtiyaçları karşılayacak yeni yönetim modeli kazandırmak için aday olduk. Biz, genç, dinamik, Oda’sında başarılı, idealleri olan, heyecanı bitmemiş, ununu eleyip eleğini duvara aşmamış bir ekiple koşmaya hazırız” diye konuştu.

Hedefimiz esnaf, hedefimiz Ahilik, hedefimiz birliğin itibarıdır. Ahilik şehrine yakışır, sadece seçimlerle değil esnafın her zaman yanında olmak, esnafın derdine çare olmak için adayız. dedi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 10130 kez okundu.
Genel - 13:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.