Ferhat Göçer: Neşet Ertaş’ın askeriyim

Habertürk’ün haberine göre, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’nın himayelerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ankara Müzik ve Güzel sanatlar Üniversitesi, Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediyesi işbirliğinde ikinci kez düzenlenen Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali başladı. NEŞET ERTAŞ-FERHAT GÖÇER-KIRŞEHİR FERHAT GÖÇER NEŞET ERTAŞ KÜLTÜR SANAT FESTİVALİNDE KIRŞEHİRLİLERLE NEŞET ERTAŞ TÜRKÜLERİ SÖYLEDİ Kırşehir Aktüel paylaştı: 3 Ağustos 2018 Cuma […]
Genel - 4 Ağustos 2018 19:43 A A

Habertürk’ün haberine göre, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’nın himayelerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ankara Müzik ve Güzel sanatlar Üniversitesi, Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediyesi işbirliğinde ikinci kez düzenlenen Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali başladı.

NEŞET ERTAŞ-FERHAT GÖÇER-KIRŞEHİR

FERHAT GÖÇER NEŞET ERTAŞ KÜLTÜR SANAT FESTİVALİNDE KIRŞEHİRLİLERLE NEŞET ERTAŞ TÜRKÜLERİ SÖYLEDİ

Kırşehir Aktüel paylaştı: 3 Ağustos 2018 Cuma

Festival çerçevesinde Kırşehir’in Cacabey Meydanı’nda sahneye çıkan Ferhat Göçer, “Türkçe müzik dinleyen herkesin gönlünde taht kuran büyük bir ustanın huzurundayız. Acı dolu bir hayatı olan büyük ustanın en çok ‘Yalan Dünya’ türküsünü beğeniyorum. Benim duygularımı anlatan müthiş bir edebiyata sahip eserdir. O şarkı söylediği zaman dinlediğimde benim bütün hücrelerine genlerime kadar işlediğini hissederim. Ben Neşet Ertaş’ın askeriyim” dedikten sonra ‘Neredesin Sen’i seslendirdi.

KAYNAK: Habertürk

Comments

comments

Bu haber 7444 kez okundu.
Genel - 19:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.