Gamze’nin Davasında Şok Karar

Kırşehir’de katıldığı düğünde isabet eden maganda kurşunu ile hayatını kaybeden Gamze’nin davasında baş şüpheli tahliye edildi.
Manşet Haberleri - 4 Şubat 2020 16:47 A A

Kırşehir’de katıldığı düğünde isabet eden maganda kurşunu ile hayatını kaybeden Gamze’nin davasında baş şüpheli tahliye edildi.

Kırşehir’de 2019 yılı Ağustos ayında sünnet düğününde hayatını kaybeden Gamze Boynuince’nin ölümünde ihmali olduğu öne sürülen ve tutuklu yargılanan köy muhtarı, tahliye edildi.

Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya tutuklu yargılanan sanık Bayram Zengin, tutuksuz yargılanan Murat Zengin ve Taner Zengin ile hayatını kaybeden Gamze Boynuince’nin ailesi katıldı. Tanıkların dinlendiği duruşmada, gizli tanığın ifadesi okundu. Sanık köy muhtarı Bayram Zengin, gizli tanığın beyanlarını kabul etmediğini söyleyerek beraatını istedi. Mahkeme heyeti, elde bulunan delilleri göz önünde tutarak Bayram Zengin’in tahliyesine karar verdi.

Çadırlıhacıyusuf Köyünde 15 Ağustos 2019 tarihinde meydana gelen olayda  köy muhtarı Bayram Zengin’in oğlu için düzenlediği sünnet düğününde havaya sıkılan kurşunlardan biri, halay çeken Gamze Boynuince’ye isabet etmişti. Mahkeme tutanaklarına göre şüpheli Bayram Zengin, olaydan sonra kabza kısımları siyah olan bir Browning ve bir adet de Kırıkkale marka tabancayı kolluk kuvvetlerine teslim etmiş düğün sırasında çekilen fotoğraflar incelendiğinde ise Bayram Zengin’in belinde kahverengi kabzalı bir silah olduğu anlaşılmıştı.

Comments

comments

Bu haber 5862 kez okundu.
Manşet Haberleri - 16:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.