GAZETECİ UĞUR MUMCU’NUN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ

Kırşehir CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, gazeteci Uğur Mumcu’nun ölüm yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, Mumcu’nun gördüğü yanlışlıkları eleştirmeyi ilke edindiğini söyledi. İl Başkanı Zengin açıklamasında, “Uğur Mumcu bir gazeteci olarak, her şeyden önce de bir insan olarak; gördüğü yanlışlıkları eleştirmeyi ve bunların üzerine giderek sorumlularının ortaya çıkmasını sağlamaya çalışmayı kendisine ilke edinmiştir” dedi. Uğur […]
Genel - 23 Ocak 2018 19:48 A A

Kırşehir CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, gazeteci Uğur Mumcu’nun ölüm yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, Mumcu’nun gördüğü yanlışlıkları eleştirmeyi ilke edindiğini söyledi.
İl Başkanı Zengin açıklamasında, “Uğur Mumcu bir gazeteci olarak, her şeyden önce de bir insan olarak; gördüğü yanlışlıkları eleştirmeyi ve bunların üzerine giderek sorumlularının ortaya çıkmasını sağlamaya çalışmayı kendisine ilke edinmiştir” dedi.
Uğur Mumcu’nun ölümünün üzerinden 25 yıl geçtiğini ifade eden İl Başkanı Zengin açıklamasını şöyle sürdürdü; “Ne arabasına bombayı koyanlar ne de onların arkasındakiler aydınlatılamadı” diye konuştu.

Comments

comments

Bu haber 10288 kez okundu.
Genel - 19:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.