GECE ÇALIŞMASI DURDU

Kırşehir in en büyük paydaşı olan, kendisine hizmet getirmekle vazifeli kıldığı seçilmişleri eleştirme,taltif etme, tasdik etme hakkının demokratik hakkının olduğunu düşünerek, son aylarda yapılan yavaş çalışma ve bir anda toplu girişime eleştirisel davranmaya başladığı son dönemde dün akşamki göbek çevresindeki GECE ÇALIŞMASI İLE hayrete düşüldü ve NASIL sorgulamasını NEDEN ler ile pekiştirmişti. Haberimize konu  olan […]
Genel - 12 Eylül 2017 23:59 A A

Kırşehir in en büyük paydaşı olan, kendisine hizmet getirmekle vazifeli kıldığı seçilmişleri eleştirme,taltif etme, tasdik etme hakkının demokratik hakkının olduğunu düşünerek, son aylarda yapılan yavaş çalışma ve bir anda toplu girişime eleştirisel davranmaya başladığı son dönemde dün akşamki göbek çevresindeki GECE ÇALIŞMASI İLE hayrete düşüldü ve NASIL sorgulamasını NEDEN ler ile pekiştirmişti.

Haberimize konu  olan dün geceki gece çalışılıyor sa milletimiz neden iki yıldır çile çekiyor minvalindeki haberimiz sonrası eleştirsek de işlerin hızlanacağı umudu ile sevindik ve SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ inşallah daha sık gelir diye söylenenleri duymuştuk.

Haberimizin sağlığı ve devamı için bu gece aynı saatte gece yarısına dakikalar kala yine aynı yerde çalışmaları takip için çalışma alanına gittik.

Bugün  SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’ın Amerika seyahatinden dolayı teşrif edemeyeceğini öğrendiğimizden dolayı işlerin yine bir başka BAHARA  kalacağından da korkarak çalışma alanına vardığımızda,Dünkü çalışmanın bugün olmadığını gördük.

ŞİMDİ YİNE NEDEN DİYORUZ.

SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ GELMEYECEĞİ İÇİN Mİ GECE ÇALIŞMASI DURDURULDU….

Comments

comments

Bu haber 6590 kez okundu.
Genel - 23:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • Vatandaş Rıza 14 Eylül 2017 21:48

    Artık pis koku haberi yapmaz oldunuz hele siz bir deyin nasıl samimi oldunuz ?