GELİNE MAKAM VERMİŞLER YA NASİP DEMİŞ

Karısını sekreter yapan rektör den oğlunun karısını bölüm başkanı yapan rektör yardımcısına. Adamcılık,akrabacılık bir çok kurumda kolgeze dursun bizim üniversitemiz de  çöreklenmiş durumda . Akıl ve ahlak ile çalışıp bizi geçen bizdendir düsturunun sahibi yüce şahsiyet AHİ EVRAN-I VELİ Hazretlerinin ismini taşıyan güzide üniversitemiz de rektör yardımcısı AHMET GÖKBEL’in gelini OKUTMAN ZUHAL GÖKBEL bölüm başkanı […]
Genel - 15 Ağustos 2017 00:37 A A

Karısını sekreter yapan rektör den oğlunun karısını bölüm başkanı yapan rektör yardımcısına.

Adamcılık,akrabacılık bir çok kurumda kolgeze dursun bizim üniversitemiz de  çöreklenmiş durumda .

Akıl ve ahlak ile çalışıp bizi geçen bizdendir düsturunun sahibi yüce şahsiyet AHİ EVRAN-I VELİ Hazretlerinin ismini taşıyan güzide üniversitemiz de rektör yardımcısı AHMET GÖKBEL’in gelini OKUTMAN ZUHAL GÖKBEL bölüm başkanı olarak atanmıştır.

Yabancı diller yüksekokulun da bölüm başkanlığına getirilen kişi rektör yardımcısının akıl ve ahlakı ile mi yoksa kendi akıl ve ahlakı ile mi makam sahibi olduğu bilinmezliğini korurken,geline verilen makamın YA NASİP cinsinden olup olmadığını Üniversitemizin yönetimine kaygı ve endişemizi ekleyerek soruyoruz..

Comments

comments

Bu haber 13689 kez okundu.
Genel - 00:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • Kirsehirli Biri 16 Ağustos 2017 23:58

    Ooo siz yeni duymuşşunuz rektörlük değişir değişmez bu arkadaş kadroya alındı diye duymuştuk ne kadar doğru bilinmez ortalığın lafı .

  • Rıza Esen 17 Ağustos 2017 00:37

    Kontenjan doluluk oranında 180 üniversite arasında sondan 16. olmuş Ahi Evran Üniversitesi öğrenciler yazmaya bile tenezzül etmemiş hayırlısı be gülüm