GELİRİ TOPLUM YARARINA VAKF EDİLECEK

Kırşehir’in yetiştirdiği el sanatları ustalığının yetiştirdiği ender şahsiyetlerden SABRİ DEMİR’in Kırşehir Ahi Evran esnaf bayramın da yapmak istediği hayırlı kampanyaya destek bekliyor. Su kabağı süsleme sanatı ile su kabaklarını renkten renge sokan, her türlü kabartmayı işleyen Sabri Demir, eğer bürokrasiden istek gelirse satın alınan ürünlerin gelirini Şehir Aileleri Derneği gibi ülke ve toplum yaranına çalışan […]
Genel - 20 Eylül 2017 00:51 A A

Kırşehir’in yetiştirdiği el sanatları ustalığının yetiştirdiği ender şahsiyetlerden SABRİ DEMİR’in Kırşehir Ahi Evran esnaf bayramın da yapmak istediği hayırlı kampanyaya destek bekliyor.
Su kabağı süsleme sanatı ile su kabaklarını renkten renge sokan, her türlü kabartmayı işleyen Sabri Demir, eğer bürokrasiden istek gelirse satın alınan ürünlerin gelirini Şehir Aileleri Derneği gibi ülke ve toplum yaranına çalışan dernekler gibi bir dernek de yararlı bir çalışma yapmak istiyor.
Sabri Demir eşi Sebahat hanımla birlikte yaptığı her eseri evladı gibi sevdiğini ama güzel bir uğurda vakf edilmesini istediğini söyledi.
Kırşehir Ahi Evran esnaf bayramında bütün ilgilileri Cacabey meydanı üzerindeki tezgahlarına davet eden Sabri Demir özellikle toplum yararına çalışan derneklerin konuya dahil olabileceklerini belirtti.

Comments

comments

Bu haber 5737 kez okundu.
Genel - 00:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.