GENÇLİK AŞISI METİN ÜLGEN KAYA İLK RESMİ BAŞVURUYU YAPTI

Dönem Milletvekili aday adayı başvurularında Ak Partide ilk resmi başvuruyu yapan isim olan Metin Ülgen Kaya başvuru işlemlerinin ardından parti binası toplantı salonunda basın açıklaması gerçekleştirdi. Siyasetin Genç temsilcisi olmakla beraber mütevazi yapısıyla bilinen Kaya yaptığı açıklamasına camiadaki tüm dostlara  teşekkür ederek başladı. Kendisine verilen değerin anlamını bildiğini ve bunun karşılığı olan muhabbeti taşıdığını belirterek, Destek […]
Genel - 27 Nisan 2018 19:55 A A
  1. Dönem Milletvekili aday adayı başvurularında Ak Partide ilk resmi başvuruyu yapan isim olan Metin Ülgen Kaya başvuru işlemlerinin ardından parti binası toplantı salonunda basın açıklaması gerçekleştirdi.

Siyasetin Genç temsilcisi olmakla beraber mütevazi yapısıyla bilinen Kaya yaptığı açıklamasına camiadaki tüm dostlara  teşekkür ederek başladı.

Kendisine verilen değerin anlamını bildiğini ve bunun karşılığı olan muhabbeti taşıdığını belirterek, Destek olan herkese teşekkür ediyorum dedi.

Gençlik vurgusu içeren konuşmasında hep birlikte başarmanın lezzetinden bahsederek, hep beraber başaracağız dedi.

Emirle aday oldum diyen aday adayları var size aday olmanız noktasında telkinde bulunuldu mu?  Sorusuna cevap veren Metin Ülgen Kaya ; “Ben hemen hemen Ak Partiyle doğdum Ak Partiyle yaşadım ve hizmet vermeye devam ediyorum, birçok kademesinde görevler yaptım ve öyle söylemleri olan çok siyasetçi tanıdık. Hepsi silinerek gittiler. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ın neferiyim. Güzel hizmetler yapmak için  adayım” dedi .

Davamıza ve sayın Cumhurbaşkanımıza yakışır bir şekilde adaylık süreci geçirmek istediğini belirten Kaya, Para ve yalan ile siyaset olmaz diyerek ahlaklı bir şekilde yarış yapacağını söyledi.

 

Comments

comments

Bu haber 10814 kez okundu.
Genel - 19:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.