GENÇLİK MERKEZİ LİDERLERİ TOPLANDI

Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezi’nin düzenlediği etkinlikte gönüllü gençler ve kamp liderleri bir araya geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği gençlik kamplarında görev alan gönüllü gençler, kampçılar ve kamp liderleri için 81 ilde eş zamanı etkinlik düzenlendi. Cacabey Gençlik Merkezi’nin de katıldığı etkinlikte has odada bir araya gelen gençler kendilerini tanıttı. Program sorumluları Muhteber Akalın ve Abdurrahman […]
Genel - 9 Mayıs 2018 00:30 A A

Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezi’nin düzenlediği etkinlikte gönüllü gençler ve kamp liderleri bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği gençlik kamplarında görev alan gönüllü gençler, kampçılar ve kamp liderleri için 81 ilde eş zamanı etkinlik düzenlendi.

Cacabey Gençlik Merkezi’nin de katıldığı etkinlikte has odada bir araya gelen gençler kendilerini tanıttı. Program sorumluları Muhteber Akalın ve Abdurrahman Dulkadir’in koordinatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte lider ve kampçılar kamp anılarını anlattı. Ardından katılımcılara sinevizyon gösteriminde gençlik kampları tanıtıldı.

Kamp anılarının konuşulduğu etkinliğe katılan gönüllü gençler ve kamp liderleri, sosyal medya üzerinden bilgi alışverişinde bulundu.

Comments

comments

Bu haber 7690 kez okundu.
Genel - 00:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.