Gıda ve Tarım Hayvancılık İl Müdürüne SORUYORUZ ?

Bir Kaç Gün Önce Açıklama Yapmış  Kırşehir İl Müdürü Kenan ŞAHİN; Kırşehir’in hayvancılık üssü durumuna geleceğini,Bakanlık desteği ve hibeleri ile 26 tesis kuracaklarını 15.4 Milyon Lira ödeme yapılacağını  300 kişiye istihdam edeceğini söylemiş. BİRİKTİRMEDEN PARÇA PARÇA SORALIM 1-) Şuan kaç adet tesis var ? 2-) Şuan ki tesislere kaç lira hibe ödendi ? 3-) Bu […]
Genel - 19 Haziran 2017 13:32 A A

Bir Kaç Gün Önce Açıklama Yapmış  Kırşehir İl Müdürü Kenan ŞAHİN;

Kırşehir’in hayvancılık üssü durumuna geleceğini,Bakanlık desteği ve hibeleri ile 26 tesis kuracaklarını 15.4 Milyon Lira ödeme yapılacağını  300 kişiye istihdam edeceğini söylemiş.

BİRİKTİRMEDEN PARÇA PARÇA SORALIM

1-) Şuan kaç adet tesis var ?

2-) Şuan ki tesislere kaç lira hibe ödendi ?

3-) Bu tesislerde çalışan sayısı kaç ?

4-) Tesis çalışanlarının uyrukları nedir , Afgan,Suriyeli sayısı kaç,kaç tane memleketin  adamı çalışıyor?

İl Müdürünün hezeyanlarına devam edelim.

Kırşehir’de hayvancılık çok başarılı ve hayvancılık MODERN şekilde yapılıyormuş.Doğal alanlar korunarak,kırsal alanda gelir düzeyi yükselecekmiş.

Sayın Müdür;

Senin MODERN anlayışın mucur akşamlarında balkonunda çay içmeye çalışan vatandaşlarımıza ve şeker fabrikası lojmanları sakinlerine,çalışanlarına pek yansımıyor.Sen kayseri yoluna çıkınca,şeker fabrikasının civarında,çiçekdağ yolunda kendini MODERN  hissedebiliyor musun?

Açıklamanın son kısmında Resmi Gazeteyi okumuşsun ama resmen hiçbir şey yapmadığını söylememişsin.

KIRŞEHİR HAYVANCILIK ÜSSÜ OLACAKMIŞ

Bence siz Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüyle kafa kafaya verin Kırşehir’deki insanları tahliye edin sonra hayvanlarınızla kafanıza göre MODERN üslerinizi kurun.

Comments

comments

Bu haber 5429 kez okundu.
Genel - 13:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • Çecreci 20 Haziran 2017 11:35

  Haber aktüel Gazetesine teşekür ediyorum.

 • Çevreci 20 Haziran 2017 11:42

  Kokudan sinekden bıktık Kırşehir insanlardan cok hayvanlara yatirim yapilan bir şehir oldu. Simdi yetkililere soruyorum; mandiralar kırsehire hizmet mi ihanetmi?

 • Çevreci 20 Haziran 2017 11:44

  Bildigim kadariyla inekler bir hindistanda birde kırşehirde kutsalmis.

 • Akademisyen 20 Haziran 2017 11:48

  Editör sizi tebrik ediyorum cok önemli bir konuya degindiniz… şuanda kirsehirin icme sulari mandiralar yüzünden nıtrat kirlenmesine ugradi ve kanser saciyor ne temiz bir havamiz kaldi ne suyumuz ne de topragimiz.

 • Akademisyen 20 Haziran 2017 11:52

  Burdan Tarim Il Müdürümüze soruyorum mandira sahibi olupta mandirasinin yaninda oturan varmi. Kendileri lüx evlerinde otururken vatandas bu cevre felaketi yayan tesislerin kokusuna sinegine maruz kalmak zorundami. Bu hakki kimden yada hangi yetkiliden aliyorlar.

 • Adem 20 Haziran 2017 20:17

  Çuğun köyünde 20 ye yakın mandıra var köyde bir tanesini çalıştırmıyorlar çalışanlar hep yabancı sayın Müdür hangi istihdam dan bahsediyor.

 • köylü 11 Eylül 2017 03:19

  neyini sorup duruyorsunuz ki. adam da biliyor çalışanların afgan kökenli olduğunu. sigortalı kaç kişi varki. her taraf tezek kokusu , valla biz alışık olsuğumuz halde nefret ettik bu keşmekeşlikden. bizim kapımızda 3-5 hayvanm vardı bu mandıralardan daha çok faydamız vardı memlekete, bu devasa mandıralar ne kdv nne isdihdam üretmişler bi açıklasın yetkililer dicem,onlarda biliyor millette biliyor bi numara olmadığını. hayrını görsünler ne diyelim