GOLLER DOSTLUK İÇİN ATILACAK

Kırşehir’de yaşayan Yağmurlu Köylüleri ile Sıdıklı Köylüleri’nin bir araya geldiği futbol maçı cuma günü başlıyor. Kervansaray Mahallesi Yanıklar Halı saha’da 22 Haziran Cuma günü  21.000 ile 22.00 saati arasında oynanacak maç için nefesler tutuldu. Edinilen bilgiye göre Organizatörler, Yağmur Bey, Ümit Kılıç, Abdullah Akça ve Murat Uzun isimli vatandaşlar köylüleri bir araya getirmek amacıyla böyle […]
Genel - 20 Haziran 2018 02:24 A A

Kırşehir’de yaşayan Yağmurlu Köylüleri ile Sıdıklı Köylüleri’nin bir araya geldiği futbol maçı cuma günü başlıyor.
Kervansaray Mahallesi Yanıklar Halı saha’da 22 Haziran Cuma günü  21.000 ile 22.00 saati arasında oynanacak maç için nefesler tutuldu.
Edinilen bilgiye göre Organizatörler, Yağmur Bey, Ümit Kılıç, Abdullah Akça ve Murat Uzun isimli vatandaşlar köylüleri bir araya getirmek amacıyla böyle bir etkinlik yaptıklarını dile getirdiler.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Murat UzunHer şey hazır, sabırsızlıkla bekliyoruz. İki takım hazır, biz hazırız. Hemşehrilerimiz de hazır. Allah’ın izniyle bu oynanacak maç, birliğimize beraberliğimize daha sıkı sarılmak için güzel bir fırsattır. Özellikle herkes çocuklarıyla gelsin ki Kırşehir’de bir tarih yazalım. Renkli görüntülerin oluştuğu, çocukların, gencinin, yaşlısının hep bir arada zevkle izleyebilecekleri bir maç olsun ” diye konuştu.

Yine bu birlikteliğin sağlanmasında emeği olan Ankara’da ki köylümüz Yağmur bey’e teşekkürlerimi sunuyorum ifadelerini kullandı.

Köyler arası dostluk ve kardeşliği perçinleyecek olan spor müsabakası için gençlerin ilgiyle maç saatini takip ettikleri öğrenildi.

 

Comments

comments

Bu haber 9426 kez okundu.
Genel - 02:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.