GÖNÜLLERİ DOLDURAN NASİHATLERİN SAHİBİ HACI CEVAD EFENDİ ANILACAK

Kırşehir‘in önde gelen kanaat önderlerinden Hacı Cevad Efendi için anma töreni düzenlenecek. Hacı Cevad Efendi’yi Anma ve Araştırma Vakfı (HACEV) Başkanı Mehmet Canlar, yaptığı yazılı açıklamada, 14 Eylül Perşembe günü Bağbaşı Mahallesi’nde 11’inci Hacı Cevad Efendi Anma Etkinliği düzenleneceğini belirtti. Programa büyük bir katılım beklendiğini ifade eden Canlar, Hacı Cevad Efendi’nin Kırşehir‘in önemli kanaat önderlerinden olduğunu vurguladı. Canlar, […]
Genel - 6 Eylül 2017 19:57 A A

Kırşehir‘in önde gelen kanaat önderlerinden Hacı Cevad Efendi için anma töreni düzenlenecek.

Hacı Cevad Efendi’yi Anma ve Araştırma Vakfı (HACEV) Başkanı Mehmet Canlar, yaptığı yazılı açıklamada, 14 Eylül Perşembe günü Bağbaşı Mahallesi’nde 11’inci Hacı Cevad Efendi Anma Etkinliği düzenleneceğini belirtti.

Programa büyük bir katılım beklendiğini ifade eden Canlar, Hacı Cevad Efendi’nin Kırşehir‘in önemli kanaat önderlerinden olduğunu vurguladı.

Canlar, şunları kaydetti:

“Hacı Cevad Efendi’nin istikbale ait 356 nasihatinden biri olan, ‘Bu vatan İslam’ın kalesi, bayrağı İslam’ın yegane sancağıdır.’ sözü her zaman düsturumuzdur. Birlik ve bütünlüğe daha çok ihtiyacımızın olduğu bugünlerde tüm halkımızı kanaat önderimizin 11’inci geleneksel anma etkinliğine bekliyoruz. Etkinliğimizde protokol konuşmalarının ardından çeşitli ikramlarda bulunulacak.”

Comments

comments

Bu haber 14570 kez okundu.
Genel - 19:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.