GÖRGÜ TANIKLARININ İFADESİ KABLO ÇATIYI YAKTI ŞEKLİNDE

Bu gece Alevler Anne ve iki çocuğunu uykuda yakaladı.   İki çocuğuyla kaldığı Bağbaşı 1047. sokaktaki evinde, uykuya dalan aile aşırı dumandan etkilenerek kendisini ve çocuklarını dışarıya atan Mukaddes Kalender sinir krizi geçirdi. petlas servisinin değişim yaptığı durakta duran işçilerin Çatıya temas eden kablonun alev almasına şahit olması ile beraber aileye yardıma koşan kalabalık aileyi […]
Genel - 30 Mayıs 2018 02:20 A A

Bu gece Alevler Anne ve iki çocuğunu uykuda yakaladı.

 

İki çocuğuyla kaldığı Bağbaşı 1047. sokaktaki evinde, uykuya dalan aile aşırı dumandan etkilenerek kendisini ve çocuklarını dışarıya atan Mukaddes Kalender sinir krizi geçirdi.

petlas servisinin değişim yaptığı durakta duran işçilerin Çatıya temas eden kablonun alev almasına şahit olması ile beraber aileye yardıma koşan kalabalık aileyi güvenli yere çıkartarak facianın büyümesini engellediler.

Yoğun ahşap bulunan evin ve çatının söndürme işlemini hızlı bir şekilde yapan Kırşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri ve ilgililerin uzun uğraşlar vermesine rağmen Tedaş yetkililerine elektriği kestiremediği gözlendi.

soğutma çalışması yapan itfaiye ekipleri, çatının bir bölümünü açarak soğutma çalışmaları yaptığı esnada elektrik kontaklarından ev tekrar alev alırken, Hazır bekleyen ekipler söndürme çalışması yaptı.

İlk müdehaleyi yapan 112 ekipleri mağdurların hayati tehlikesi olmadığını belirtirken, İtfaiye ve emniyet müdürlüğü ekipleri olayla ilgili geniş çaplı inceleme çalışması yaptı.

Comments

comments

Bu haber 7028 kez okundu.
Genel - 02:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.