Göz Yaşı Geceleri, Son Kale Türkiye

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kırşehir Gençlik Merkezleri tarafından organize edilen, Haşim Akten ve ekibinin düzenlediği “Göz Yaşı Geceleri, Son Kale Türkiye” programı Kırşehir Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlendi. FETÖ darbe girişimini konu alan “Göz Yaşı Geceleri Son Kale Türkiye” isimli gösteri salonu dolduran seyircilerden büyük beğeni gördü. Gecede Sahne alan […]
Genel - 7 Nisan 2017 15:53 A A

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kırşehir Gençlik Merkezleri tarafından organize edilen, Haşim Akten ve ekibinin düzenlediği “Göz Yaşı Geceleri, Son Kale Türkiye” programı Kırşehir Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlendi.

FETÖ darbe girişimini konu alan “Göz Yaşı Geceleri Son Kale Türkiye” isimli gösteri salonu dolduran seyircilerden büyük beğeni gördü. Gecede Sahne alan ‘Göz Yaşı Geceleri’ ekibi ‘Son Kale Türkiye’ isimli gösterisi ile Türkiye’de geçmişten  günümüze yaşanan  siyasi ve terör olaylarını ele alan gösteriyi sergilediler. Gösteride 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili bölümü izlenirken o anları tekrar yaşayanlar salonda duygu dolu anlara sahne oldu. “Göz Yaşı Geceleri, Son Kale Türkiye” programı salonu dolduran izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Programa;  Vali Necati Şentürk, Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mikail Arslan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre ASLAN, Kurum Müdür ve Amirleri ile çok sayıda gençlerimiz katıldı.

Programın Sonunda Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan tarafından Haşim Akten’e  günün anısına plaket ve çiçek takdim edildi.

PROGRAM KAMAN’DA DA DEVAM ETTİ

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kaman Gençlik Merkezi tarafından organize edilen, Haşim Akten ve ekibinin düzenlediği “Göz Yaşı Geceleri, Son Kale Türkiye” programı Kaman İlçe Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda düzenlendi. Programa; Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mikail Arslan, Kaman Kaymakamı Murat Girgin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Kaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cengiz Arslan, Kurum Müdür ve Amirleri ile çok sayıda gencimiz katıldı.

Comments

comments

Bu haber 5749 kez okundu.
Genel - 15:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.