GÖZLER ASAF KAYAOĞLUNDA

İYİ parti Kırşehir il başkanı Müfit Göçen önderliğinde yola çıkan genç teşkilatın “bir oy fazla alabilecek adayı destekleyeceğiz” yaklaşımı sonrasında her seçim de  bir çok kişinin umut bağlayıp aday olmasını istediği Asaf Kayaoğlu’na dikkatleri çevirtti. Çalıştığı kurum ve kuruluşlarda dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile ön plana çıktığı kadar mühendis olmasından dolayı seçimler öncesi rağbet gören genç […]
Genel - 28 Nisan 2018 14:14 A A

İYİ parti Kırşehir il başkanı Müfit Göçen önderliğinde yola çıkan genç teşkilatın “bir oy fazla alabilecek adayı destekleyeceğiz” yaklaşımı sonrasında her seçim de  bir çok kişinin umut bağlayıp aday olmasını istediği Asaf Kayaoğlu’na dikkatleri çevirtti.

Çalıştığı kurum ve kuruluşlarda dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile ön plana çıktığı kadar mühendis olmasından dolayı seçimler öncesi rağbet gören genç siyasetçinin aday adayı olması için yoğun baskı ve destek geldiği gelen bilgiler arasında.

İYİ Partinin Aday adaylığı takviminin pazartesi günü açılması ve sürecin titizlikle yürütülmesinden dolayı belirginleşmeyen aday adaylarının önümüzdeki hafta içerisinde açıklama ve başvuru yapması beklenirken   Asaf Kayaoğlu’nun  Ülkesine ve partisine hizmet için Adaylığını açıklaması bekleniyor.

 

Comments

comments

Bu haber 10970 kez okundu.
Genel - 14:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • HAMİT DÜZGÜN 29 Nisan 2018 01:53

    VALLA PARTİSİNİ BİLMEM AMA ÇOK DÜRÜST VE EFENDİ Bİ ADAM DEFALARCA ŞAHİT OLAN ARKADAŞLARIM VAR İŞİNİN EHLİ Bİ ADAM.. BEN DÜŞÜNÜRÜM OY VERMEYİ.. YOLU AÇIK OLSUN.