GÖZYAŞINI SİLMEK ŞEHİT BABASINA NASİP OLDU

İstişare toplantısı için ilimizde bulunan “Aksaray, Kırıkkale, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat Sarıkaya, Yozgat Yerköy derneklerinden oluşan İç Anadolu Bölgesi Şehit Gazi Dernekleri yönetim kurulu buluşması  Kırşehir’deki ziyaretlerini Huzurevi ile sonlandırdı.   ŞEHİTLER İÇİN DÖKÜLEN GÖZ YAŞINI SİLMEK ŞEHİT BABASINA NASİP OLDU   Yapılan ziyarette duygusal anlar yaşanırken, Huzurevi sakinlerinden şair Sefer Gürler, şehit polis memurları […]
Genel - 13 Ekim 2018 22:45 A A

İstişare toplantısı için ilimizde bulunan “Aksaray, Kırıkkale, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat Sarıkaya, Yozgat Yerköy derneklerinden oluşan İç Anadolu Bölgesi Şehit Gazi Dernekleri yönetim kurulu buluşması  Kırşehir’deki ziyaretlerini Huzurevi ile sonlandırdı.

 

ŞEHİTLER İÇİN DÖKÜLEN GÖZ YAŞINI SİLMEK ŞEHİT BABASINA NASİP OLDU

 

Yapılan ziyarette duygusal anlar yaşanırken, Huzurevi sakinlerinden şair Sefer Gürler, şehit polis memurları için kaleme aldığı şiirini okuduğu anlarda Hacı Ahmet Sevgi isimli Huzurevi sakini gözyaşlarına hakim olamadı.

Hacı Ahmet Sevgi’ye destek ve ilgi 2014 yılında oğlu Nail Akdoğan’ı Şanlıurfa’da Vatana şehit veren Niğde Şehit Ailelerinden Talip  Akdoğan teselli etti.

RAMAZAN BAYKARA’NIN DUYGU YÜKLÜ ANLARI

Buluşma esnasında sakinleri ziyaret ederek karanfil ikram eden şehit aileleri duygusal anlar yaşarken, ziyaret sonunda Niğde Şehit aileleri Dernek Başkanı Ömer Demir, Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara’nını yakasına Türk Bayrağı rozeti taktı. “Aldığım En Güzel Hediye” ifadelerini kullanan Baykara, “ONURLA BAŞIMIZDA TAŞIYACAĞIMIZ BU BAYRAĞI GURURLA GÖĞSÜMÜZDE TAŞIYACAĞIZ VE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ” dedi.

Comments

comments

Bu haber 7806 kez okundu.
Genel - 22:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.