GÜLE GÜLE KIRŞEHİR’İN ÖMER ABİSİ

  Kar demedi kış demedi göğsünde taşıdığı rozetin hakkını vermek için canını dişine taktı, onurlu  Türk Polisi nin kırşehirdeki çalışkan neferlerinden birisiydi Ömer Selçuk Başar. Kırşehirin Ömer abisi kırşehirdeki kutsal vazifesinin 10.yılında ana vatanından kırkkaleye tayin oldu. Trafik de her sürücüye yardımcı olmaya çalışan, şerefli mesleğine leke sürmeden , kanunlara riayet etmeyenlere tavizsiz hali ile […]
Genel - 20 Ağustos 2017 00:46 A A

 

Kar demedi kış demedi göğsünde taşıdığı rozetin hakkını vermek için canını dişine taktı, onurlu  Türk Polisi nin kırşehirdeki çalışkan neferlerinden birisiydi Ömer Selçuk Başar.

Kırşehirin Ömer abisi kırşehirdeki kutsal vazifesinin 10.yılında ana vatanından kırkkaleye tayin oldu.

Trafik de her sürücüye yardımcı olmaya çalışan, şerefli mesleğine leke sürmeden , kanunlara riayet etmeyenlere tavizsiz hali ile tanınan trafikçi Ömer artık Kırşehir sokaklarını o sıcacık tebessümü ile aydınlatmayacak.

Kırşehir için büyük kayıp komşu şehir için büyük kazanç olan çalışkan,güvenilir,yardımsever Ömer Selçuk Başar a şehrimize verdiği bedeli ödenemez hizmetleri, dostluğu, sıcak gülüşü için Kırşehir Aktüel ailesi olarak teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar ve mutluluklar diliyoruz.

Güle Güle git Trafikçi ömer… ALLAH a emanet ol Kırşehir in  ÖMER abisi…

 

Comments

comments

Bu haber 26261 kez okundu.
Genel - 00:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.