GÜLŞEHİR DE F-16 DÜŞTÜ

Nevşehir Gülşehir ilçesinde eğitim maksadıyla uçan F-16  uçağımız düştü. BİR ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU Konuyla ilgili Genelkurmay Başkanlığı’ndan bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “22 Mart 2018 tarihinde eğitim maksadıyla saat 18.30 sularında kalkış yapan bir F-16 tipi savaş uçağımız Gülşehir/Nevşehir civarında henüz bilinmeyen bir nedenle kaza kırıma uğramıştır. Olayın ardından derhal arama kurtarma faaliyetlerine […]
Genel - 22 Mart 2018 21:33 A A

Nevşehir Gülşehir ilçesinde eğitim maksadıyla uçan F-16  uçağımız düştü.

BİR ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU

Konuyla ilgili Genelkurmay Başkanlığı’ndan bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “22 Mart 2018 tarihinde eğitim maksadıyla saat 18.30 sularında kalkış yapan bir F-16 tipi savaş uçağımız Gülşehir/Nevşehir civarında henüz bilinmeyen bir nedenle kaza kırıma uğramıştır.

Olayın ardından derhal arama kurtarma faaliyetlerine başlanmış ve kısa sürede uçağımızın enkazına ve kahraman personelimizin naaşına ulaşılmıştır.

Bu elim kaza neticesinde şahadet mertebesine erişen kahraman silah arkadaşımıza Allah’tan rahmet, değerli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve yüce Türk Milletine başsağlığı dileriz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Comments

comments

Bu haber 9214 kez okundu.
Genel - 21:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.