Güvenlik Uzmanı Mete Yarar Afrin ve Ötesini Anlatacak

Kırşehir Belediyesi , Kültür etkinlikleri Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde Afrin ve Ötesi programı ile devam edecek. 20 Nisan Çarşamba günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Muharrem Ertaş Salonunda Afrin ve Ötesi konulu konferans gerçekleştirilecek etkinliğin moderatörlüğünü Işıl Açıkkar üstlenecek. Saat 20.00’da başlayacak programın konuğu Güvenlik Uzmanı Mete Yarar olacak. “Belediye olarak farklı konularda konferanslar […]
Genel - 20 Nisan 2018 09:36 A A

Kırşehir Belediyesi , Kültür etkinlikleri Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde Afrin ve Ötesi programı ile devam edecek.

20 Nisan Çarşamba günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Muharrem Ertaş Salonunda Afrin ve Ötesi konulu konferans gerçekleştirilecek etkinliğin moderatörlüğünü Işıl Açıkkar üstlenecek. Saat 20.00’da başlayacak programın konuğu Güvenlik Uzmanı Mete Yarar olacak.

“Belediye olarak farklı konularda konferanslar düzenleyerek vatandaşlarımızı farklı konularda bilinçlendirmek için çalışıyoruz diyen Başkan Bahçeci , Afrin ve Ötesi konferansı 20 Nisan Cuma günü Saat:20.00’da Neşet Ertaş Kültür sanat Merkezinde düzenlenecek. Konferansımızın konuşmacısı Güvenlik Uzmanı Mete Yarar olacak. Moderatörlüğünü de Işıl Açıkkar yapacak. Ücretsiz olarak düzenlediğimiz bu konferansımıza tüm halkımızı davet ediyorum” diye konuştu.

Comments

comments

Bu haber 9339 kez okundu.
Genel - 09:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.