GÜZEL HAREKET, ÜST GEÇİT ARTIK ÇALIŞIYOR

Aylardır bozuk olduğu için özellikle engelli vatandaşlarımızın karşıya geçişlerine olanak vermeyen üst geçit asansörünü haber konusu yapıp kamuoyuna bildirmiş ve yetkilileri göreve davet etmiştik. Bugün itibari ile haber servisi ekiplerimizin habere konu olan bölgedeki gelişmeleri kontrolünde asansörün yapıldığı gözlendi. Tarafsız habercilik ilkesinin vermiş olduğu sorumlulukla gelişmeyi kamuoyuna duyuruyor, çalışma yapan ekiplere üst geçidi kullanmaya başlayacaklar […]
Genel - 12 Ekim 2017 22:25 A A

Aylardır bozuk olduğu için özellikle engelli vatandaşlarımızın karşıya geçişlerine olanak vermeyen üst geçit asansörünü haber konusu yapıp kamuoyuna bildirmiş ve yetkilileri göreve davet etmiştik.

Bugün itibari ile haber servisi ekiplerimizin habere konu olan bölgedeki gelişmeleri kontrolünde asansörün yapıldığı gözlendi.

Tarafsız habercilik ilkesinin vermiş olduğu sorumlulukla gelişmeyi kamuoyuna duyuruyor, çalışma yapan ekiplere üst geçidi kullanmaya başlayacaklar adına teşekkür ediyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm haberlerin takipçisi olup ücretsiz kamu denetçiliği görevini layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğimizi bildiririz.

Comments

comments

Bu haber 6585 kez okundu.
Genel - 22:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.