HABERCİLİK Mİ? – CASUSLUKMU? GAFLETMİ?-DALALET Mİ?

Son günlerde dikkatimi çeken ve beni bayağı rahatsız eden hatta ve hatta kanıma dokunan bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim. Şu an Ülke ve Millet olarak görünüşte Bizim ilimiz büyüklüğünde olsa bile   7 düvelle bir savaş veriyoruz. Karşımızdaki teröristler her ne kadar isimleri PYD olarak bilsek te , bize ateş açanlar müttefikimiz (!) Abd mi? Dostumuz(!) […]
Genel - 12 Şubat 2018 22:07 A A

Son günlerde dikkatimi çeken ve beni bayağı rahatsız eden hatta ve hatta kanıma dokunan bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim.

Şu an Ülke ve Millet olarak görünüşte Bizim ilimiz büyüklüğünde olsa bile   7 düvelle bir savaş veriyoruz. Karşımızdaki teröristler her ne kadar isimleri PYD olarak bilsek te , bize ateş açanlar müttefikimiz (!) Abd mi? Dostumuz(!)  Rusya mı? Kardeşimiz(!)  İran mı?  Kim olduklarının ayırımını yapamıyoruz. Ama şunu iyi biliyoruz ki hiç farketmez. Orada tüm dünya da karşımıza çıksın ezip geçeceğiz Allah’ın izniyle.

Şu PYD denen aşağılık terör örgütünün İnsansız Hava Araçları yok. Mehmetçiklerimiz içerisinde  ve Vatanını savunan ÖSO içerisinde casusları yok.  Ama  maalesef bizim HABERCİLERİMİZ  var .  Bu yapılan habercilik (!) , MEDYA organlarının haber sunma şekli benim kanıma dokunuyor. Sizin ne işiniz var cephede? Madem cephedesiniz edebinizle oturup gebertilen leşlerin haberini verin.  Habercilik adı altında mevzilerimizin durumunu, mevzilerdeki askerlerimizi, yığınaklarımızı, koordinatları, havanın durumunu, görüş mesafelerini, Şu andaki hedefimizi, Mehmetçiklerimizin konumunu, ÖSO ’nun konumunu,  daha girilmemiş ve girilmek üzere olan tünellerin uzunluğunu , UÇAKLARIMIZIN NERELERİ BOMBALADIĞINI VE VURACAĞINI, Obüslerimizin hedefini ve menzilini,   nerelerden hareket edileceğini, ve daha bir çok şeyi habercilik adı altında tüm dünyaya servis yapıyorlar. PYD nin İnsansız Hava aracı kullanmasına ve casus göndermesine gerek kalmıyor. Ya bu nedir Allah aşkına? Bu habercilik mi yoksa bilerek veya bilmeyerek düşmanlarımıza bilgi vermek mi?

Hergün şehit haberlerimiz gelirken bu yapılan habercilik nedir Allah aşkına. Yetkililer neden bunu engellemiyor? Bu gaflet mi yoksa dalalet mi? Kardeşim çekeceksen ele geçirilen esirleri çek, gebertilen leşleri çek.

Eğer askerimizden veya ÖSO dan bunların yaptıklarının onda birini çekip paylaşan ve birilerine veren biri tesbit edilse hemen CASUS AJAN HAİN diye ilan ederiz. Peki bunların yaptıkları ne? Lütfen yetkililere sesleniyorum. Lütfen  bu saçmalığın önüne geçelim. Yazıktır. Günahtır. Bu hata ve yanlıştan dönelim.

Tüm hemşerilerimizden bu şekilde yapılan habercilik anlayışı için tepki koymalarını ve gerekli mercilere taşıma ve şikayet etmelerini sizlerden bekliyor ve umut ediyorum.  Tüm Şehit ve Gazi derneklerimizin bu konuda ses çıkarmalarını ve tepki koymalarını bekliyorum. Reyhanlı da Mehmetçiğimiz  motive olması için yapılan organizasyonun ardından yine birlik ve beraberlik içerisinde bu sorunu gündeme getirelim.

Selam ve Dua ile.

Comments

comments

Bu haber 5654 kez okundu.
Genel - 22:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.