Hacı Turan’ın, Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Hacı Turan mesajında ; “Bayramlar birliğimizi pekiştiren ve bizi biz yapan değerlerimizi bir kere daha anlamlı ve güzel bir vesileyle canlandıran müstesna günlerdir. Bu kutlu günlerde ailemiz, akrabalarımız başta olmak üzere sevgi ve ülfet halkımızın içine yoksulları, hastaları, garipleri ve ülkemizde misafir olan […]
Genel - 20 Ağustos 2018 14:50 A A

Ak Parti Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Hacı Turan mesajında ;

“Bayramlar birliğimizi pekiştiren ve bizi biz yapan değerlerimizi bir kere daha anlamlı ve güzel bir vesileyle canlandıran müstesna günlerdir. Bu kutlu günlerde ailemiz, akrabalarımız başta olmak üzere sevgi ve ülfet halkımızın içine yoksulları, hastaları, garipleri ve ülkemizde misafir olan kardeşlerimizi de eklemek bayramın şanına yaraşır güzel hasletlerimizdir.
Bayramlar şahıs sathında olduğu kadar millet olarak da tarihteki yürüyüşümüzde uğradığımız durakları bir kere daha irfan süzgecinden geçirme fırsatlarıdır.
Yıllardır terör fitnesine karşı dimdik duruşuyla milletimiz, tarihe silinmeyecek kahramanlık notları düşmektedir. Darbe girişiminde de mensubu olmakla kıvanç duyduğumuz milletimiz, dirliğimize ve huzurumuza kastetmiş şer ittifaklarına karşı tank paletlerinin yürekler karşında nasıl perişan olduğunu göstermiştir. İdrak ettiğimiz bayramımız bu itibarla daha bir anlamlıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kırşehirli hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutluyorum. Aziz şehitlerimizi rahmet ve gazilerimizi şükranla anıyorum. Ailelerimiz ve sevdiklerimizle beraber mutlu bir bayram geçirmeyi temenni ediyor, selam ve saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 6521 kez okundu.
Genel - 14:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.