HAKAN ÜNSER : SADECE SEÇMEN’E HİTAP ETMİYORUZ İNSANLIĞA HİZMET İÇİN VARIZ…

Seçim çalışmaları ziyaretlerinin dışına çıkan İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Ünser, 1 yıl önce Türkiye’ye sığınmış Anne ve Babasını kaybetmiş Afganistanlı ailenin ziyaretinde bulunarak ihtiyaçlarının giderilmesini sağladı. Aldıkları bir yardım talebinden hareketle ulaştıkları Yetimlerin ziyaretine giden Ünser  16 yaşındaki evin tek erkeği olan Habibullah Amili ile sohbet edip sorunlarını dinledi. 18 yaşında olan en büyük […]
Genel - 5 Haziran 2018 02:33 A A

Seçim çalışmaları ziyaretlerinin dışına çıkan İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Ünser, 1 yıl önce Türkiye’ye sığınmış Anne ve Babasını kaybetmiş Afganistanlı ailenin ziyaretinde bulunarak ihtiyaçlarının giderilmesini sağladı.

Aldıkları bir yardım talebinden hareketle ulaştıkları Yetimlerin ziyaretine giden Ünser  16 yaşındaki evin tek erkeği olan Habibullah Amili ile sohbet edip sorunlarını dinledi.

18 yaşında olan en büyük ablalarının kanser tedavisi gördüğü öğrenilen yetimlerin iki küçük kızları ise İmam-Hatip lisesine gittiği belirtildi.

İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Ünser yaptığı açıklamada, “Sadece seçmene hitap etmiyoruz, insanlığa hizmet için varız. Doğduğun yer nasıl memleketinse cenazeni defn ettiğin yerde senin memleketindir, bu sığınmacı kardeşlerimizde zor şartlarda hayatını idame ettirmeye çalışıyor. Bizler kimse mağdur kalmasın, çocuklar gülsün, gençler umutlu ve bilgili olsun, büyüklerimiz huzurlu olsun, insanımız üretken olsun, kapımızı çalan sığınmacılarda güvende olsun diye gayret ediyoruz. İnşallah bu kardeşlerimize gereken desteği sağlayacağız onlar bizim misafirlerimiz” ifadelerini kullandı

İYİ Partili Meral Eflatun, Afgan yetimlerin gerekli gıda ve ihtiyaç malzemelerinin teslim edildiğini ve yardımların devam edeceğini ilave etti.

 

Comments

comments

Bu haber 7547 kez okundu.
Genel - 02:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.