HAKAN ÜNSER SANAYİ ESNAFININ DERTLERİNİ DİNLEDİ

24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem  Genel Seçimi Kırşehir Milletvekili Adayı Hakan Ünser ve İl yönetimi sanayi esnafının ziyaretinde bulunarak sorunlarını dileyip İYİ reçetelerini sundular. Esnaf tarafından destek gören ve dertlerini dinleyen Ünser, Hafta sonu olmasına rağmen sanayi sitesinin boşluğunu ve iş yapamayan esnafları dikkat çekerek, ekonomideki kriz ortamının en çok etkilendiği yerlerden birisi olan sanayi […]
Genel - 26 Mayıs 2018 17:11 A A

24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem  Genel Seçimi Kırşehir Milletvekili Adayı Hakan Ünser ve İl yönetimi sanayi esnafının ziyaretinde bulunarak sorunlarını dileyip İYİ reçetelerini sundular.

Esnaf tarafından destek gören ve dertlerini dinleyen Ünser, Hafta sonu olmasına rağmen sanayi sitesinin boşluğunu ve iş yapamayan esnafları dikkat çekerek, ekonomideki kriz ortamının en çok etkilendiği yerlerden birisi olan sanayi esnafına İyi parti’nin ekonomik proğramını anlattı.

Değişim isteyen esnaf, Arkanızdayız, bıktık ifadeleri ile beraber yağış alınan günlerde sanayi sitesinin içerisinde yaşadıkları mağduriyetleri anlattılar. Alt yapı yetersizliği yüzünde su baskınlarıyla ürünlerinin kullanılamaz hale geldiğini, dolar artışı yüzünden ürünlerinin yerine yenisini koyamadıklarını dile getirdiler.

Yıllarca bir daha uğramayan siyasetçilere sitem eden sanayi esnafı Hakan Ünser ve İyi Partiye verecekleri desteği beyan ederek, tekrar beklediklerini ifade ettiler.

Comments

comments

Bu haber 8292 kez okundu.
Genel - 17:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.