HAKEMLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARINI YÖNETTİ

Kırşehir Masa Tenisi İl Temsilcisi Serdar DÜLGER hafta sonu oynanan müsabakalarla ilgili basını bilgilendirdi; Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen 2017-2018 sezonu Yarışma yılı faaliyet programında yer alan Okullar Gençler Türkiye Birinciliği Masa Tenisi Yarışmaları 23-24-25 Şubat 2018 günlerinde Nevşehir ili Avanos ilçesi Atatürk Spor Salonunda oynandı.  Erkek ve bayanlarda kora kor mücadele edildiği müsabakala Cuma […]
Genel - 26 Şubat 2018 23:05 A A

Kırşehir Masa Tenisi İl Temsilcisi Serdar DÜLGER hafta sonu oynanan müsabakalarla ilgili basını bilgilendirdi;

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen 2017-2018 sezonu Yarışma yılı faaliyet programında yer alan Okullar Gençler Türkiye Birinciliği Masa Tenisi Yarışmaları 23-24-25 Şubat 2018 günlerinde Nevşehir ili Avanos ilçesi Atatürk Spor Salonunda oynandı. 
Erkek ve bayanlarda kora kor mücadele edildiği müsabakala Cuma günü saat 09:30’da saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, bayan maçları saat 10:00’da, erkek müsabakaları ise saat 12.00’de başladı ve üç gün süre ile devam etti.

Müsabakalarda toplam 27, Uluslararası ve Ulusal Masa Tenisi Hakemlerinin görev aldığı turnuvada, ilimizden Kırşehir bölgesi Ulusal Masa Tenisi Hakemlerimiz Levent YILMAZ, Murat KARACAN ve Recep Kadir TURPÇU görev aldılar. Çekişmeli geçen oyunlarda başarılı yönetimleriyle ilimize dönmüşlerdir. Organizasyonun güzel olduğu turnuvada Nevşehir Masa Tenisi İl Temsilciliğine, Federasyonumuza, Hakemlerimize Antrenörlerimize ve Sporcularımıza teşekkür ederim dedi. Müsabakalar sonunda Erkeklerde ve Kızlarda birinciliği YALOVA ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ kazanırken, erkeklerde ANKARA ÖZEL TÜRK YURDU ANADOLU LİSESİ, kızlarda ise KAYSERİ ÖZEL GENÇ SULTAN KOLEJİ KIZ ANADOLU LİSESİ ikinciliği elde etti.
Yalova Bahceşehir Anadolu Lisesi Erkek ve Kız takımları 8-14 Nisan´da Malta´da yapılacak Liseler Dünya Şampiyonası´nda ülkemizi temsil edecek dedi.

Comments

comments

Bu haber 6379 kez okundu.
Genel - 23:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.