HARUN AKARÖZ İSMİ KIRŞEHİR DE YAŞAMAYA DEVAM EDECEK

Safiye Soyman’ın MS hastası olan oğlu aynı zamanda AKARÖZ GRUP yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Akaröz ün Amcasının oğlu olan   Harun Akaröz’ün ismi, Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Rehabilitasyon Merkezi’nin yeni hizmet binasına verilmişti. Safiye Soyman, oğlu Harun ve 2013 yılında ,3 Aralık Dünya engelliler Günü’nde gerçekleşen açılışta hazır bulunmuş ve Kırşehir de sevenlerine konser vermişti.Törende anne […]
Genel - 14 Mart 2018 21:23 A A

Safiye Soyman’ın MS hastası olan oğlu aynı zamanda AKARÖZ GRUP yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Akaröz ün Amcasının oğlu olan   Harun Akaröz’ün ismi, Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Rehabilitasyon Merkezi’nin yeni hizmet binasına verilmişti.

Safiye Soyman, oğlu Harun ve 2013 yılında ,3 Aralık Dünya engelliler Günü’nde gerçekleşen açılışta hazır bulunmuş ve Kırşehir de sevenlerine konser vermişti.Törende anne ve oğul, duygusal anlar yaşamış ve gözyaşlarına hakim olamamışlardı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçecinin binada Harun Akaröz’ün isminin tabelasının olmadığını öğrenerek bizzat ilgilendiği ve binaya yeni tabela yaptırdığı gözlendi.

 

Sosyal medya sayfasından Yaşar Bahçeciye teşekkür eden Safiye Soyman, KIRŞEHİR AKTÜEL’E  verdiği demeçte ; ” Kırşehir’i ve Kırşehirlileri çok seviyorum, gönlümde çok ayrı bir yeriniz var aynı duyguların sizlerde olduğunu da hissedebiliyorum, önümüzdeki günlerde Kırşehir için güzel planlar yapıyorum, yüreği kocaman insanların şehrinde güzel insanlarla doya doya hasret gidereceğim. Genç başkan Yaşar Bahçeci Bey’e oğlumun ismini yaşattığı için tekrar teşekkür ediyorum” dedi

Comments

comments

Bu haber 18028 kez okundu.
Genel - 21:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.