HASTANENİN ATEŞİ 39,2

Kamu hastaneleri birliğinde olağan üstü hareketlilik var. Geçen hafta sağlık çalışanlarının kanayan yarası DÖNER SERMAYE SÖMÜRÜSÜNÜ YAZMIŞ ve kamuoyuna malumun ilamını yapmıştık. Sağlık çalışanlarının sorunları ile yine sağlık camiasına yapılan eleştirileri daha derinlemesine sayfalarımıza taşımaya devam edeceğiz. Yeni genel sekreterin GETİRİLMESİ ile birlikte hareketlilik arttı ve fetö den temizlenme sürecinin aksama yapmasıyla birlikte, sözleşme furyası […]
Genel - 31 Temmuz 2017 17:57 A A

Kamu hastaneleri birliğinde olağan üstü hareketlilik var.

Geçen hafta sağlık çalışanlarının kanayan yarası DÖNER SERMAYE SÖMÜRÜSÜNÜ YAZMIŞ ve kamuoyuna malumun ilamını yapmıştık.

Sağlık çalışanlarının sorunları ile yine sağlık camiasına yapılan eleştirileri daha derinlemesine sayfalarımıza taşımaya devam edeceğiz.

Yeni genel sekreterin GETİRİLMESİ ile birlikte hareketlilik arttı ve fetö den temizlenme sürecinin
aksama yapmasıyla birlikte, sözleşme furyası başladı.

Genel sektererin kime hizmet ettiği , daire başkanlarının kime hizmet ettiği muğlak ta kalırken Kime hizmet etmediklerini haber içeriğimizdeki  videomuzda izleyebilirsiniz.
Video içeriğinde acil servis ön muayene alanında tıkış pıkış insanları göreceksiniz, onlarca insanı hunharca bekleten sistemde oradaki sağlıkçı arkadaşların nizami bir hizmet vermesi beklenemez ama bu ayrı bir haber konusu, bu habere konu olan durum bir kaç aylık bi yavrucak..

Ateşi 39,2 olan 2 aylık bebek Onlarca kişinin ardında sırada beklerken diğer hastaların ikazı ile acil müdahale alanına giden babaya ateşi 40 olmadan gelme , üstünü incelt git sırada bekle derler. Tekrar tekrar üsteleyen baba hemşirenin de vicdanı sayesnde acil müdahale alanına girebiliyor. Detaylarını videomuzdan izlemenizi tavsiye ederiz. Yukarda ne yapıyorsunuz? aşağıya bi ininde bakın. Kendi koltuklarınıza yapışarak koruyamazsınız o koltukları, orada kalmak için gelmediniz, onun için hizmet edin milletin gönlüne girin. Kimi neden getiridikleri, kimin ne iş çevirdiği, pis koku olarak halkı rahatsız ediyor.

Bize düşen PİS KOKUNUN belgesini yayınlamak, kamuoyunun sorduklarını duyurmak. Bu necip milletin vergilerinden tek kuruş alan kamu görevlisi bu millete layıkı ile hizmet edecek.o görevi almak için onlarca defa Ankarayı yol eden koltuk işgalcileri kendinize gelin ve aksaklıklara eğilin.

 

Comments

comments

Bu haber 7406 kez okundu.
Genel - 17:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • rakkalı 31 Temmuz 2017 22:37

    Vay be temmuz ayında Kırşehir’de millet montla geziyor!

  • hasta memet 25 Aralık 2017 13:00

    altından üstünden sıkıntı akıyor hastanenin.. herkes rantiyeci olmuş, döner srrmayeci olmuş.. koltukçu olmuş ….. yazık yazık