HAYIRLI EVLATLAR…..

Kırşehirli Siyaset adamı, yardımsever iş adamı, dava ve gönül insanı Rahmetli Turgut Akpınar’ın çocukları Akpınar Ortaokuluna “Akıl ve Zeka  Oyunları Sınıfı” yaptırdı. BENİM OYUNUM AKIL OYUNU projesi kapsamında yapılan Akıl ve Zeka  Oyunları Sınıfı açılışına Merhum’un evlatları, Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ülkü Sayın ve Kırşehir Kent Konseyi Genel sekreteri ünlü yazar Tolga Akpınar katıldı. […]
Genel - 16 Ocak 2019 13:42 A A

Kırşehirli Siyaset adamı, yardımsever iş adamı, dava ve gönül insanı Rahmetli Turgut Akpınar’ın çocukları Akpınar Ortaokuluna “Akıl ve Zeka  Oyunları Sınıfı” yaptırdı.

BENİM OYUNUM AKIL OYUNU projesi kapsamında yapılan Akıl ve Zeka  Oyunları Sınıfı açılışına Merhum’un evlatları, Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ülkü Sayın ve Kırşehir Kent Konseyi Genel sekreteri ünlü yazar Tolga Akpınar katıldı.

Akıl ve Zeka  Oyunları Sınıfı açılışı için okulda yapılan törende konuşan ünlü yazar Tolga Akpınar, “Hayattaki en iyi kariyer insan olmaktır.” dedi.

Tolga Akpınar paylaştı: 15 Ocak 2019 Salı

AKPINAR KAYMAKAMLIĞINDAN TEŞEKKÜR

Kaymakamlığımız himayelerinde yürütülen ilçemizin ilgisiyle büyüyen BENİM OYUNUM AKIL OYUNU projemize Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ülkü Sayın hanımefendiden büyük destek.
Akpınar Ortaokulumuza yaptığı Akıl oyunları sınıfı için İlçemiz eğitim camiası adına Teşekkür ederiz.

Comments

comments

Bu haber 14621 kez okundu.
Genel - 13:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.