HELAL OLSUN SANA BAYRAM USTA

Kırşehir Terme Caddesi’nde faaliyet gösteren Meşhur Adıyaman Çiğ köftecisi Bayram Usta Kırşehir’de parmakla gösterilmeye devam ediyor. Lezzetin adı ağzımızın tadı olan Meşhur Adıyaman Çiğ köftecisi Bayram Usta kalitede öncü hizmette birinci olarak Kırşehir Halkı’na hizmet ediyor. Bayram Usta markası ile üretilen etsiz çiğ köfte Adıyaman’a özgü usuller ile üretilmekte ve Bayram Usta’nın özel formülü ile […]
Genel - 7 Kasım 2017 13:51 A A

Kırşehir Terme Caddesi’nde faaliyet gösteren Meşhur Adıyaman Çiğ köftecisi Bayram Usta Kırşehir’de parmakla gösterilmeye devam ediyor.

Lezzetin adı ağzımızın tadı olan Meşhur Adıyaman Çiğ köftecisi Bayram Usta kalitede öncü hizmette birinci olarak Kırşehir Halkı’na hizmet ediyor.

Bayram Usta markası ile üretilen etsiz çiğ köfte Adıyaman’a özgü usuller ile üretilmekte ve Bayram Usta’nın özel formülü ile harmanlanmaktadır. Muhteviyatında ilgili kanunlar ve gıda tebliği gereği et barındırmayan çiğ köfte zengin besin değerlerine sahip içeriği ile son derece sağlıklı bir gıda maddesidir.

Esmer Bulgur Çiğ köfte yapımında çoğunlukla kullanılan esmer bulgur özellikle B grubu vitaminler içermesi ve madensel tuzları bünyesinde saklaması nedeniyle çok değerli bir besin maddesidir. Bu bulgur ile yapılan çiğ köfte daha koyu renktedir. Köfte yoğurma işlemi daha hızlı ve daha kolaydır. Besin değeri yüksektir. Sindirimi kolaydır. Vücutta yağ toplanmasını engeller. Koles­terolün azalmasını sağlar ve kalp hastalıklarına ve kansere karşı koruyucu etkisi olduğu bilinen lignan maddesini içerir.

Terme Caddesi’nde faaliyet gösteren Meşhur Adıyaman Çiğ köftecisi Bayram Usta’da Her Ayın 7’sinde ve 24’ünde Çiğ köfteler %50 Bedava…

Helal Gıda Sertifikasıyla hizmet veren Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Bayram Usta Çiğ köftenin üretiminden tüketimine kadar bütün süreçlerinde kaliteli malzeme ve kaliteli ürün politikasına sahip.

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 15576 kez okundu.
Genel - 13:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.