HELAL SİZE ÇOCUKLAR

İstanbul’da düzenlenen uluslararası Ahmet Cömert Boks turnuvasına ülkemizi temsilen şehrimizden Milli Boks Antrenörü M.ALİ CAN ŞAHİN’in talebeleri ARAFAT ŞAHİN (60kg)da (17 yaş) MUSTAFA DAĞDEVİREN (75 kg)da (17 yaş) şehrimizin gururu olarak mücadele etti. 20-27 ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan AVRUPA BOKS ŞAMPİYONASINA katılım için yapılan mücadelelerde başarılı olarak katılımı hak ettiler. Şehrimize getirdikleri madalyaların […]
Genel - 20 Eylül 2017 02:36 A A

İstanbul’da düzenlenen uluslararası Ahmet Cömert Boks turnuvasına ülkemizi temsilen şehrimizden Milli Boks Antrenörü M.ALİ CAN ŞAHİN’in talebeleri ARAFAT ŞAHİN (60kg)da (17 yaş) MUSTAFA DAĞDEVİREN (75 kg)da (17 yaş) şehrimizin gururu olarak mücadele etti.

20-27 ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan AVRUPA BOKS ŞAMPİYONASINA katılım için yapılan mücadelelerde başarılı olarak katılımı hak ettiler.

Şehrimize getirdikleri madalyaların önümüzdeki şampiyonalardaki başarıların teminatı olduğunu söyleyen Milli Boks Antrenörü M.Ali Can Şahin,2016 Olimpiyatlarına Milli oyuncu gönderen Antrenör babası REŞİT ŞAHİN’in ayak izlerine basarak daha yükseklere madalya asmak istediklerini, şehrimizi iyi temsil edebilmek için gece gündüz sporcularıyla ter akıttıklarını bildirdi.

Sporun, çalışmak,azim,istikrar kadar hedeflerinin olmasının da çok önemli olduğunu belirten M.Ali Şahin ;

Hedeflerinin katıldıkları her müsabakadan dereceyle çıkmak olduğunu söyledi.

10-17 eylül tarihleri arasında gerçekleşen müsabakalarda Türkiye şampiyonları ve 13 ülkenin en kendi sıkletlerinde en iyi sporcularının bulunduğu 300 den fazla sporcunun arasından 3ncü MUSTAFA DAĞDEVİREN 5 nci ARAFAT ŞAHİN in adını yazdırdıkları için mutlu olduklarını söylediler.

2018 yılının Kırşehir için boks’un madalya yılı olacağını söyleyen M.Ali Can Şahin kendisine desteğini esirgemeyen şube müdürü Rıfat Beyazıt ve gençlik spor il müdürü Emre Aslan’a teşekkür ettiğini ifade etti.

Comments

comments

Bu haber 14063 kez okundu.
Genel - 02:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.