HER ZAMAN VE HER YERDE…. JANDARMA GÖREVDE…

Kırşehir‘de, jandarma ekipleri kar nedeniyle kapanan köy yollarında mahsur kalan sürücülere yardım etti. Kırşehir Jandarma Komutanlığı ekipleri, kar ve tipinin etkili olduğu köy yollarında rutin kontrol ve devriye görevini sürdürdü. Kapanan köy yollarında mahsur kalanlara yardım eden ekipler, araçların kurtarılmasına da yardımcı oldu. Merkeze bağlı Sevdiğin, Yağmurlu Küçükoba, Yağmurlu Büyükoba, Yağmurlu Kaleköy, Ulupınar, Değirmenkaşı Kuruağıl, Çuğun, […]
Genel - 25 Ocak 2018 15:50 A A

Kırşehir‘de, jandarma ekipleri kar nedeniyle kapanan köy yollarında mahsur kalan sürücülere yardım etti.

Kırşehir’de, jandarma ekipleri kar nedeniyle kapanan köy yollarında mahsur kalan sürücülere yardım etti. ( Serkan Güner – Anadolu Ajansı )

Kırşehir Jandarma Komutanlığı ekipleri, kar ve tipinin etkili olduğu köy yollarında rutin kontrol ve devriye görevini sürdürdü.

Kapanan köy yollarında mahsur kalanlara yardım eden ekipler, araçların kurtarılmasına da yardımcı oldu.

Merkeze bağlı Sevdiğin, Yağmurlu Küçükoba, Yağmurlu Büyükoba, Yağmurlu Kaleköy, Ulupınar, Değirmenkaşı Kuruağıl, Çuğun, Dedeli, Dulkadirli köylerinde kurtarma çalışması yapan ekipler, çağrı merkezi aracılığıyla yardım talebinde bulunan köylülere de ulaşarak araçların kurtarılmasını sağladı.

Öte yandan, Kırşehir Özel İdaresi ekipleri, merkez ve ilçelerdeki 75 köyde kapalı yolları açmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Comments

comments

Bu haber 12931 kez okundu.
Genel - 15:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.