HİLMİ GÖKÇINAR AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MI ?

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar’ın 2018 Genel Seçimleri, AK PARTİ (Adalet ve Kalkınma Partisi)  Ankara 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı isimlerinin listelendiği askıda isminin bulunması kafaları karıştırdı. Kendi sosyal medyası dahil hiç bir platformda aday adaylığı ile ilgili bilgi paylaşılmaması gizliden yürütülen adaylık çalışması olarak algılanırken, Federasyon yönetiminin bu konuda nasıl tavır aldığı bilinmiyor. Kırşehirli Dernekler […]
Genel - 20 Mayıs 2018 21:06 A A

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar’ın 2018 Genel Seçimleri, AK PARTİ (Adalet ve Kalkınma Partisi)  Ankara 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı isimlerinin listelendiği askıda isminin bulunması kafaları karıştırdı.

Kendi sosyal medyası dahil hiç bir platformda aday adaylığı ile ilgili bilgi paylaşılmaması gizliden yürütülen adaylık çalışması olarak algılanırken, Federasyon yönetiminin bu konuda nasıl tavır aldığı bilinmiyor.

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkan Hilmi Gökçınar’ın Kırşehirli hemşehrilerinin desteğini alabileceği bir sıralamadan aday gösterip gösterilmeyeceği merak konusu.

Comments

comments

Bu haber 11793 kez okundu.
Genel - 21:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.