HIRSIZLIK KAMERALARA TAKILDI

Kırşehir’de oto galeri soygunluk girişimini güvenlik kameraları görüntüledi. Olay gece saatlerinde Kırşehir-Kayseri karayolu üzerinde bir oto galerici de yaşandı.Edinilen bilgiye göre S.D. isimli galericinin iş yerine gece 01.00 ‘de hırsız girdi. Hırsızlık anları iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.Bir oto galericiye gelen kar maskeli kişiler önce kapıları kontrol etti.Daha iş yerinin farklı açılarını görüntüleyen güvenlik […]
Genel - 8 Aralık 2018 17:40 A A

Kırşehir’de oto galeri soygunluk girişimini güvenlik kameraları görüntüledi.

Olay gece saatlerinde Kırşehir-Kayseri karayolu üzerinde bir oto galerici de yaşandı.Edinilen bilgiye göre S.D. isimli galericinin iş yerine gece 01.00 ‘de hırsız girdi.

Hırsızlık anları iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.Bir oto galericiye gelen kar maskeli kişiler önce kapıları kontrol etti.Daha iş yerinin farklı açılarını görüntüleyen güvenlik kameraları hırsızlar tarafından imha edildi Ardından kapıyı kırarak açan hırsızlardan biri kısa sürede içeri girdi.Güvenlik kamerasında yansıyan o görüntüde kar maskeli bir kişinin belinde silah olduğu görüldü.O anlar iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

İş yerinden cep telefon ve bazı eşyalar alarak kaçan silahlı hırsız daha sonra kayıplara karıştı. Polis güvenlik kamerasına yansıyan ve dışarıda gözetlemeci olarak bekleyen hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

KAYNAK : http://www.kirsehirilkhaber.com/kirsehir-de-oto-galeri-soygunu-kamerada-10217.html

Comments

comments

Bu haber 6529 kez okundu.
Genel - 17:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.