HOLLANDA’NIN KONUŞTUĞU KIRŞEHİRLİ

Hollanda’da Kırşehirli berber, arabasıyla kanala düşen yaşlı Hollandalıyı suya atlayarak kurtardı ve ülkede kahraman ilan edildi. Hollanda’nın Vlaardingen kentinde bir berber dükkanında çalışan aslen Kırşehir’li olan 25 yaşındaki Hacı Altıntaş, cuma günü çalıştığı esnada dükkanın önünde arabasıyla kanala düşen 79 yaşındaki Hollandalıyı kurtarmak için tereddüt etmeden suya atladı. Hollandalının hayatını kurtaran Altıntaş, ülkedeki medya tarafından […]
Manşet Haberleri - 5 Mayıs 2019 15:32 A A

Hollanda’da Kırşehirli berber, arabasıyla kanala düşen yaşlı Hollandalıyı suya atlayarak kurtardı ve ülkede kahraman ilan edildi.

Hollanda’nın Vlaardingen kentinde bir berber dükkanında çalışan aslen Kırşehir’li olan 25 yaşındaki Hacı Altıntaş, cuma günü çalıştığı esnada dükkanın önünde arabasıyla kanala düşen 79 yaşındaki Hollandalıyı kurtarmak için tereddüt etmeden suya atladı.


Hollandalının hayatını kurtaran Altıntaş, ülkedeki medya tarafından yapılan haberlerde kahraman olarak aktarıldı.

Arabasıyla kanala düşen Hollandalı olaydan bir gün sonra dükkana gelerek Altıntaş’a teşekkür etti. ”ADAMI KURTARMAK YERİNE TELEFONLA ÇEKİM YAPTILAR”

Türk berber Altıntaş, muhabirine yaptığı açıklamada, berber dükkanının önünde bir olay olduğunu farkettiğinde hemen dışarıya koştuğunu belirterek, “O an arabanın içinde kendi dedemi görüyor gibi oldum. Olay yerine gelenlerin adamı kurtarmak yerine telefonlarıyla çekim yaptıklarını gördüm. Ben de tereddüt etmeden cebimdeki eşyaları çıkardım ve adamı kurtarmak için suya atladım.” dedi.
KAYNAK- Kirsehir haberturk

Comments

comments

Bu haber 39894 kez okundu.
Manşet Haberleri - 15:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.